Conta Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Conta Aksamı

Leyland Conta Aksamı

            Leyland traktör yedek parça ve aksamı arasında olan conta aksamı da Leyland marka traktör ve modelleri için son derece önemli aksamlardandır. Kullanıldığı yerlere bakıldığı zaman oldukça hayati öneme haiz olan bu parçanın leyland traktörlerinin üretim tesislerine entegre olmuş yedek parça üreticileri tarafından üretilmektedir. Traktör yedek parça üreticileri arasında olup da asıl üretici konumundaki tesislere bağlı ancak firma bağlamında bağımsız olan üreticiler conta ve conta aksamı üreticileri olduğunu söyleyebiliriz.

 Leyland traktör markası Türkiye'de 240 seri üretim ile üretilen ve piyasaya sürülen traktörler arasında kendi sektörü dışında pek bilinmeyen bir marka olarak dikkat çekmektedir. Her ne kadar durum bundan ibaret olsa da leyland traktör parçası kullanıldığı sektörlerde oldukça önemli bir marka olmayı da başarmıştır. Ürettiği seri üretim modeller arasında Türkiye'de kullanılan tüm modellerinin Türkiye şartlarına uygun ve son derece kullanışlı modeller olduğu bilinmektedir.

 Leyland traktör markasının Türkiye koşullarına uygun olması ve kullanışlılığı nedeni ile birçok insan tarafından yüksek bir memnuniyet ve beğeni ile satın alındığı görülmektedir. Satın alınan bu traktörlerin asra yaklaşan ömürleri leyland traktör markanın kalitesini ortaya koymaktadır.

 Leyland traktör yedek parça ve aksamları arsında olup da mahiyeti icabı bozulmaya müsait ve sürekli olarak değiştirilebilir nitelikte olan conta ve conta aksamı da leyland kalitesine eşdeğer bir kalitede üretilmektedir.

 Leyland kalitesinde üretilen conta aksamı milim, kalınlık ve hacim bakımından kullanılacak olan bölüm ve contalar için değişkenlik göstermektedir. Her conta için ayrı ayrı tasarlanmış ve aynı kalitede fakat farklı boyut ve ebatlarda üretilen conta aksamı ürünlerin leyland markasının ömrünü sürekli olarak uzattığı ve tüm parçalarının sürekli olarak çalışmasını sağlamaktadır.

 Leyland markasının conta ve aksamının temin edilerek ihtiyaç olduğu zaman kullanılabilmesi için üretici firmalarla irtibata geçmek veya yetkili bayilere ulaşmak gerekmektedir. Türkiye'nin her tarafında faaliyette bulunan bu bayilerin internet siteleri ziyaret edilerek aranılan yedek parçaların bu bayi firmalarda olup olmadığı tespit edilebilmektedir.

 Türkiye'nin hemen hemen her yerinden ulaşılabilecek bu ürünleri bulmak ve montajını yaptırmak leyland markasının yaygın servis ağı ile mümkün olmaktadır.