Kaporta - Kilometre Ve Elektrik Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Kaporta - Kilometre Ve Elektrik Aksamı

Leyland Kaporta - Kilometre Ve Elektrik Aksamı

            Çiftçinin eli ve ayağı Leyland traktör, ülkemizin tarım işlerini ayakta tutan bir araçtır. Hemen hemen bütün çiftçilik işlemlerinde, traktör, vazgeçilmez bir özelliğe sahiptir. Hasattan taşımaya kadar birçok ağır işi traktörler yapmaktadır. Gökten yağmur bekleyen bir çiftçi, üzerine düşeni de yapmalıdır. Bu nedenle leyland traktör ile en verimli çalışmalara imza atabilir.

 BAKARSAN BAĞ OLUR, BAKMAZSAN DAĞ OLUR

            İşini düzenli yapan bir çiftçi, işi için kullandığı bütün araçlara iyi bakmalıdır. Yoksa hasadın veya ekimin ortasında bozulan araçlar yüzünden büyük sıkıntılar çeker. Ataların dediği gibi ' bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur' demişlerdir. Traktörünüzün mükemmel çalışması için, yıllık bakımını yaptırmalı ve arızalarını 'es' geçmemeliyiz. İşinin uzmanı leyland traktörler, traktör yedek parça kategorisinde, uygun parça seçenekleri ile bakımı oldukça kolaydır.

 KAPORTA DÜZGÜN OLMALIDIR

            Kaporta aksamı, traktörünüz için önemlidir. Kötü görünüşlü bir traktör, kaportasına önem verilmeyen bir traktör, kısa zamanda çürümeye başlar. Bu nedenle, kaporta aksamı bakımlarını, her zaman için zamanında yaptırmak gerekir. Yan yazılar, aracınızın daha iyi görünmesi için gerekir. Temiz ve güzel görünümlü bir traktör, çalışma isteğini artırır. Kaportası bakımsız, yazıları sökülmüş bir traktör, çalışma azmini de ortadan kaldırır.

 Leyland kaporta - kilometre ve elektrik aksamı parçaları, gerektiğinde değiştirilmelidir. Hiç bir araç kilometresiz kullanılmaz. Aksi halde kazalara neden olur. Kilometre teli turtel ve kızdırma bujisi gibi parçalar, traktörün hızı konusunda oldukça önemlidir.

            Kontak anahtarı ne kadar önemli ise, stop lamba camı da önemlidir. Beyaz, kırmızı ve beyaz renkte üretilen stop lambaları, trafikte son derece önemlidir. Özellikle değiştirilmesi veya tamir edilmesi gerekir. Son derece önemli olan traktör yedek parça ürünleri, işinin uzmanı kaporta - kilometre ve elektrik aksamı firmalarından alınmalıdır. Traktör hızı için çok önemli olan kilometre ve elektrik aksamı, randımanlı bir hizmet için çok önemlidir. Başarılı ve etkili çiftçilik hizmeti için, bakımlı ve temiz traktörlere ihtiyaç vardır. Bakımsız ve bakımı ihmal edilmiş araçlar, kullanım esnasında büyük sıkıntılara neden olur. Traktörlerin arıza ve bakımının ihmal edilmesi, hasat verimini düşüren etkenler içerisinde gösterilebilir.