Lastik Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Lastik Aksamı

Leyland Lastik Aksamı

 Üretimi yapılmaya başlandığı tarihten çok kısa bir süre sonra Türkiye piyasasına giren ve halen Türkiye piyasasında dolaşımda olan leyland marka traktörler gördüğü yoğun ilgi ve talep sonucunda oldukça geniş bir paya sahip olarak sektörünün önemli gelir kaynaklarını oluşturmaya devam etmektedir. Üretici firma için önemli gelir kaynağı olan leyland marka traktörler, bu önemini sadece kazandırdığı mali imkânlarla elde etmemiştir. Maliyet olarak kazanca dönüşme sürecinin en önemli nedeni sahip olduğu özelliklerdir.

 Leyland marka traktörler tüm modelleri ile kaliteli ve dayanıklı makinelerdir. Bu makinelerin kaliteli ve dayanıklılığının Türkiye koşulları için son derece uygun olması Türkiye'deki yaygın dolaşımının önemli sebeplerindendir.

 Leyland traktör markasının traktör yedek parça ve diğer aksamlarının üretiminde de sektörünün en iyi sonuçları alınmaktadır. Traktör yedek parça olarak üretilen bu yan sanayi ürünlerinin leyland markasının ana üretim tesislerine entegre olarak üretilmektedir.

 Bütün leyland markalarında kullanılmaya uygun olan yan sanayi ve ana tesislere entegre tesislerde üretilen yedek parça ve lastik aksamı olarak bilinen ekipman ve donanım parçalarının kalitesi de leyland kalitesine uygun olarak üretilmektedir.

 Leyland markasının kalitesine ve potansiyeline, performansına uygun ve dayanıklı olarak üretilen lastik ve lastik aksamı ürünlerin üretildiği leyland modeli için uygun, gerekli boyutlarda ve hacimlerde üretilmektedir. Son derece dayanıklı olan bu lastik aksamı ürünlerin yıllarca sorunsuz olarak kullanılması mümkündür. Leyland kalitesine uygun lastik ve aksamı ürünlerin sahip olduğu özellikler sayesinde ilişkili ve bağlantılı donanımların da kullanım ömrü uzamakta ve dayanıklılık düzeyi fazlalaşmaktadır.

 Leyland markasına ait veya uygun olarak yan sanayi veya ana üretim tesislerine entegre olarak üretilen bu lastik aksamı ürünlerinin satışı konusunda da leylan markası farkı ortaya çıkmaktadır. Lastik aksamı ürünlerin yetkili bayi ve servislerden alınması veya anlaşmalı bayilerden temin edilmesi mümkün olmaktadır. Leyland markasının anlaşmalı servisleri ile bu ürünlerin takılması ve kullanılması mümkün olmaktadır.

 Leyland markasının lastik aksamı ürünlerin montajı ve bu ürünlerle ilgili olarak meydana gelen arızaların tamiri konusunda leyland servislerinden destek almak veya marka hakkında bilgisi olan sanayi işletmelerinde gerekli tamiri yaptırmak mümkündür.