Motor Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Leyland 154 motor orta
Leyland 154 motor orta
Sakarya-Arifiye
5.500,00

Motor Aksamı

Leyland Motor Aksamı

 Motor ve motor aksamı, petrol ve türevi yakıtlarla çalışan tüm makinelerde olduğu gibi traktörlerde de en önemli parça ve aksam grubunu oluşturmaktadır. Traktör motor aksamı, traktör için hayati ve olmazsa olmaz parça ve aksam grubunda bulunan parçalardır. Bu grubun olmaması demek traktörün hiçbir işe yaramaması demektir.

 Leyland marka traktörlerin motorları da üretim aşamalarında en titiz çalışmanın verildiği ve traktörün kalitesini en çok ortaya çıkaran parçasıdır. Traktör yedek parça grubunda motor aksamı önemli parçalardan oluşmaktadır. Motor ve bağlantılı sistemlerin sorunsuz çalışması için leyland marka traktör yedek parça ve motor aksamı grubu ürünlerin kesinlikle orjinal olması önemlidir. Orjinal olmayan veya uygun olmayan traktör yedek parça ürünlerinin kullanılması leyland marka traktörlerin motor ömürlerini azaltacak ve traktörleri kullanılamaz duruma getirecektir.

 Leyland marka traktörlerin motor ve aksamı yedek parçaların üretim tesisleri, merkez tesislerine bağlantılı olarak çalışmakta olan tesislerdir. Bu tesislerde üretilen yedek parçalar yan sanayi ve ana sanayi ürünü olarak piyasaya sürülen ürünlerdir.

 Leyland marka traktörlerin kalitesini ortaya çıkartan ve marka itibarını yüksek seviyeye çıkmasına neden olan en önemli parçalarından birisi motorudur. Çünkü iyi bir traktör motoru hacim ve güç bakımından diğer motorlardan iyi seviyede olandır. Leyland traktörlerin motorları da motor aksamı ürünler de traktör markasının itibarını yükseltecek düzeyde ve kalitede olduğu için leyland markasının marka değerini oluşturan en önemli yedek parçaları durumundadır.

 Leyland marka traktörlerinin halen Türkiye piyasasında dolaşan fraklı modellerinde kullanılan motor ve aksamı ürünler de halen satışı yapılan ürünler arasındadır. Türkiye'de yan sanayi ve ana sanayi ürünleri olarak satılan motor aksamı ürünlerinin temin edilmesi için satıcı firmalara ulaşmak gerekmektedir. Bu firmalar aracılığı ile sipariş edilecek ve motor aksamı ürünler kısa sürelerde müşterilere ulaştırılmakta ve leyland marka traktörlere montajı yapılmak sureti ile teslim edilmektedir.          

 Motor aksamı ürünleri sipariş ve teslim süreci en kısa sürede tamamlanan ürünler arasındadır. Teslim edilen ürünlerin motorlara monte edilmesi veya kullanılır düzeye getirilmesi için teknik personel ve servis yardımı leyland markası ile bağlantılı yan sanayi kuruluşları tarafından verilebilmektedir.