Ön Ve Arka Düzen Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Leyland düz dingil
Leyland düz dingil
Sakarya-Arifiye
1.800,00

Ön Ve Arka Düzen Aksamı

Leyland Ön Ve Arka Düzen Aksamı

            Çiftçi için çok önemli olan traktör, bakımlı ve onarımlı olmalıdır. Başarılı bir ekim ve hasat işlemi için traktör şarttır. Özellikle milli ekonominin yıldızı leyland traktörler, traktör yedek parça konusunda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. Ekim zamanında en iyi neticeyi, ancak mükemmel bakımlı traktörlerle alabilirsiniz. Ekim ve hasat işlerinde son derece yıpranan traktörler. Ön ve arka düzen aksamı gibi önemli parçaları, sizler için üretmektedir. Ön ve arka düzen, traktörün gidişi ve çalışma şeklini etkilediği için, bakımlı olmalıdır. Zamanında bakım yapılmaması durumunda, arka ve ön düzen masrafı artacaktır. 

 KARA GÜN DOSTU TRAKTÖR

            Traktörler, çiftçilerin her zaman için yardıma koşan dostları gibidir. Bu nedenle, çiftçiler, traktörlerin bakımlarını ertelememelidir. Her an hizmete hazır olan traktörler. Ekim, hasat ve diğer önemli işlerde, en çok ihtiyaç duyulan araçlardandır. Bu nedenle ön ve arka düzen aksamı işlerinde, başarılı ve etkili çözümler, her zaman için tercih edilmektedir. Bir traktör için ön lastik ve arka lastik kadar, diğer bütün aksamlar, çok önemlidir. Bu nedenle traktör yedek parça konusu, daha ciddi bir şekilde ele alınmalıdır. Diğer tarım makinelerinin de olumlu bir şekilde kullanılması için, bakımlı traktörlere her zaman için ihtiyaç vardır.

 ÖN VE ARKA DÜZEN AKSAMI İHMAL EDİLMEMELİDİR

            Bir traktör için ön ve arka düzen aksamı bakımı çok önemlidir. Kaliteli parça üretimi ile bir çiftçinin aradığı bütün özellikleri üzerinde barındıran leyland traktörler, hızlı ve etkili bir şekilde ekim ve hasat hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle bir ön ve arka düzen aksamı traktör yedek parça kategorisinde, en iyi parçaları üretmektedir. Aks dişli rolendelası, arka bijon, arka kıs aks somunu, arka kısa ve uzun aks, ayna mahruti, cer dişlisi, istavroz dişli rolendelası, istavroz dişli kutusu ve mili, kuyruk mil kapağı, kuyruk mil kovanı ve kuyruk mil çeşitleri, ön aks kıl keçe, ön aks kovanı, ön aks kovanı, ön aks sağ ve sol parça, ön dingil, ön dingil eğri tip, ön dingil pernosu, ön teker bijonu, ön teker jantı, ön teker porya saç kapak ve ön teker poryası gibi birçok ön ve arka düzen aksamı ile hizmet vermektedir.