Rot Ve Orta Kol Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Rot Ve Orta Kol Aksamı

Leyland Rot Ve Orta Kol Aksamı

            Traktör, çiftçinin kara gün dostudur. Traktörüne bakmayan bir çiftçi, verimli çalışamaz. Verimli çalışması için, öncelikle gerekli olan şey, bakımlı traktördür. Bereket duası yapan bir çiftçi, üstüne düşeni yapmalıdır. Bakımlı traktörlerle, zamanında hasat ve ekim yapmalı, gübresini atmalıdır. Böylece, hasat zamanında yüzü gülecektir.

 ÇİFTÇİ ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPMALIDIR

            Çiftçi için traktörün önemi tartışılmazdır. Bu nedenle leyland traktörlerin bakımı, diğer traktörler gibi, büyük öneme sahiptir. Bu nedenle traktör yedek parça işlemlerinin ihmal edilmemesi gerekir. Bakımlı bir traktör, tabiri caizse, canavar gibi çalışır ve işlerinizi zamanında bitirir. Bakımsız bir traktörü, ikinci yılında pes eder.

 ROTU DÜZGÜN BİR TRAKTÖRÜ SÜRMEK ZEVKTİR

            İşinin ustası leyland traktörlerde, rot balans işlemleri çok önemlidir. Bu işlemlerle, traktörünüz, daha düzgün gider ve sürümü daha zevkli hale gelir. Sağa sola kaçan bir traktörle çalışmak büyük eziyettir. Bu nedenle firikete alt yuvası ve topuzu gibi parçalar ihmal edilmemelidir. Ayrıca orta kol ve rot başı gibi parçalar da önemlidir. Orta kol parçası, ince ve kare diş olarak üretilir. Rotbaşı parçası ise arka ve ön şeklinde üretilmektedir. Traktörler için rot ve orta kol aksamı önemlidir. Rot ayarlarının yapılması, zamanla dümen aksamına zarar verebilir. Düzenli bir traktör için, bakımlı bir traktör için traktör yedek parça kategorisi büyük önem taşır. Traktör bakım ve onarımında, işin uzmanı Leyland ürünlerini tercih edilmesi, verimli bir hasat için önemlidir.

            Hasat zamanını yüzünün gülmesini isteyen bir çiftçi rot ve orta kol aksamı gibi en ince parçaları bile ihmal etmemelidir. Traktör, binek araçlar gibi, gezinti aracı olmadığı için, çabuk yıpranır. Engebeli arazilerde sürekli gezindiği için, rot ayarı ve kol aksamı gibi aksamları zarar görmeye başlar. Trafikte seyreden bir traktör, bütün sinyal aksamlarını yaptırması gerekir. Motor aksamından, en küçük aksamına kadar, bakımlı bir traktör, çiftçinin yüzünü güldürür. Binimi zevkli bir traktör için rot ve orta kol aksamı gibi birçok aksamın, işin uzmanı ustalarca takılması çok önemlidir. İşinin uzmanı olan traktör ustalarına, traktörünüzü teslim etmelisiniz. Yolda düz giden ve sürümü zevkli olan bir traktör için, rot aksamının bakımlı olması gerekir.