Leyland

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Leyland Damper Çıkış Borusu
Leyland Damper Çıkış Borusu
Giresun-Şebinkarahisar
200,00
Oktay Özdemir
İlan Tarihi : 24.10.2022
Leyland 154 motor orta
Leyland 154 motor orta
Sakarya-Arifiye
5.500,00
Leyland direksiyon kutusu
Leyland direksiyon kutusu
Sakarya-Arifiye
1.500,00
Leyland düz dingil
Leyland düz dingil
Sakarya-Arifiye
1.800,00
Leyland enjektör memesi
Leyland enjektör memesi
Kocaeli-Darıca
800,00
Oktay Özdemir
İlan Tarihi : 26.05.2022
Leyland Mazot Rakorları
Leyland Mazot Rakorları
Kocaeli-Darıca
70,00
Oktay Özdemir
İlan Tarihi : 13.05.2022
Leyland hidrolik beyin
Leyland hidrolik beyin
Kocaeli-Darıca
900,00
Oktay Özdemir
İlan Tarihi : 25.04.2022

Leyland

           Türkiye bir tarım ülkesidir. Bu sebeple çiftçinin yüzünün gülmesi demek, tüm ülkenin yüzünün gülmesi anlamına gelir. Çünkü hem ithalat, hem de ihracatı etkileyen tarım ürünleri ülkemiz için birinci dereceden gelir kaynağıdır. İşte bu sebeple tarım alanında kullanılan iş makinelerinden biri olan ve çiftçiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir marka olan leyland traktör markalarını incelemek için internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz. İsveç malı bu nitelikli ürünün yalnızca traktörü değil traktöre uygun ikinci el ve sıfır traktör yedek parça ürünlerini sahibinden ya da direk mağazasından temin etmeniz için online alışveriş yardımıyla işinizi kolaylaştırır. Bulunduğunuz yerden bir yere ayrılmadan, ürünleri incelemek stokta olmayan ürünü getirtmek, satın almak ve daha pek çok kolaylığı mağaza rahatlığında yaşayabiliyorsunuz.

            Traktörünüzle ilgili kategori, tarım makinesi, traktörler, üretildiği yıl, marka ve model bilgileri, motor gücü, silindir sayısı, kullanım alanı ve çekiş tipi, çalışma saati, lastik durumu ikinci el ve ya sıfır durumu öğrenebileceğiniz siteler yardımıyla en dayanıklı tarım iş makinelerini satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

            Traktör yedek parça ürünlerinin yanı sıra listelenen fiyat aralığından bütçenize uygun ürünleri satın alıp, olmasını istediğiniz ekstra özellikler için yetkili firmadan traktör yedek parçası ve römork temini yapabilirsiniz. Leyland marka traktörlerin sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer neden hesaplı olması ve yedek parçasının piyasadan kolaylıkla temin edilmesidir. Model olarak 154'ten başlayarak, 272 ve üzerine çıkabilen kapasitedeki traktörlerin sarı, kırmızı ve mavi renkleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

            Online satış modülünde Leyland marka traktör ve yedek parçaları kullananlarının yorumlarını ve tavsiyelerini bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün için galeri ya da direk kişi ile ilgili iletişim bilgilerine rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm online ürünlerinde olduğu gibi tarım makineleri ile ilgili danışma hizmeti veren telefon hizmetlerinden de istifade edebilirsiniz.

            İl il ve üretildiği ülkeye göre bulabileceğiniz Leyland traktör markasını deneyin ve hem tarlada fazla zaman kaybetmeyin, hem de ekonomik ve randımanlı performanstan faydalanarak kazancınızı katlayın.

            Yukarıda sayılan özellikler ve merak ettiğiniz diğer tüm konular hakkında bilgi almak için bu işin teşhir ve satışını yapan internet sitelerini ziyaret edin ve 2017 yılına karlı başlayın.