LS Traktör

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SIFIR AYARINDA LS 90 PLUS
SIFIR AYARINDA LS 90 PLUS
Nevşehir-Hacıbektaş
50.000,00
Tamer Aslan
İlan Tarihi : 24.04.2015

LS Traktör

Bağda, bahçede, tarlada, ormanda çalışanların en büyük yardımcısı kullanılan makineler ve özellikle traktörler. Tren vagonlarının lokomotifçe çekilmesi gibi tarım aletlerinin kullanılması da traktörlerin gücüne bağlı. Çiftçilerin kullandığı aletler arasında yer alan dönerli pulluklar, biçerdöverler, çapalama makineleri, gübre dağıtım makineleri, tohum atmayı çok kolay hale getiren mibzerler gibi çeşitli tarım aletleri bütün üretimi daha verimli hale getiriyorlar. Ama çiftçinin gözünde traktörünün apayrı bir yeri var.

Çözüm Ortağı

Bunun bilincinde olan Anadolu Şirketler Grubu şimdi Güney Kore kökenli LS traktörlerini bağda bahçede çiftçinin çözüm ortağını sloganıyla ithal etti. Firmanın Türkiye’deki traktör satışları hakkını üstlenen Anadolu Grubu aynı zamanda geniş bir yedek parça ve servis güvencesi de sunuyor. İleri teknoloji Euro 3 dizel yakıt ,32 ileri 16 geri vites taşıyan senkromerli şanzıman, kullanım kolaylığı sağlayan autolift sistemi ve klimalı kabin traktörün özellikleri arasında hemen öne çıkıyor. Vites değiştirmeden ileri geri hareketi sağlayan ergonomik kullanımlı mekanik kolu saymak gerek.

Gıda Üretimi Artmalı

Dünyadaki en büyük dertlerden biri herkese yetecek kadar gıda üretebilmek. Üretileni paylaşmaksa bir başka konu. Gıda üretimi yapan ülkeler arasında yer alan Türkiye sonuçta kendini doyurabilen ülkeler içinde sayılıyor. Hatta çoğu zaman gıda ihracatı yapabilen ülkeler arasına da girebiliyor. Bunda LS traktör markasının da payı var. Küçük boylarıyla çiftçinin bütün işini yapıyor.