Malamut

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Malamut

Malamut köpeklerinin kökeni kuzey kutup bölgesine dayanır. Eski dönemlerde olduğu gibi halen Malamut Köpekler kutuplarda kızaklar yardımıyla yük taşımacılığında kullanılmaktadırlar.

Malamut Köpekler hakkında ilk başta söyleyebileceğimiz evde beslemek için uygun olmayan bir köpek cinsi olduğunu söylemek olacaktır. Aktif ve hareketli bir ırk olan Malamut yetiştirmek isteyen hayvan severlerin mutlaka bahçeli bir evlerinin olması şarttır.

Kazma konusundaki içgüdüleri oldukça gelişkin olan Malamut Köpeklerini bahçenizde beslemek istiyorsanız size tavsiyemiz bahçe çitlerinizi toprağın derinlerine gömmeniz olacaktır. Şayet bunu yapmazsanız Malamut çitlerin altını kazarak bahçenizden kaçabilir.

Malamut Köpekler Temiz Hayvanlardır

Soğuk iklim bölgelerinin hayvanı olan Malamut Köpekler sıcak ortamlardan hiç hoşlanmayan bir köpek cinsidir.

Şayet bir Malamut Köpek sahibi olmak istiyorsanız ve yaşadığınız yer sıcak bir iklime sahip bir bölge ise köpeğinizi serinletmek için uygun ortam yaratmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

Bu cins köpeklerin en ayırt edici özelliklerinden biri de son derece temiz ve etrafa koku yaymayan hayvanlar olmalarıdır.

Web Sitemiz ile Herkes Memnun

Bir Malamut Köpek sahibi olmak isteyen hayvan sever dostlarımızın ihtiyaç duyabileceği her türlü ürüne online olarak internet üzerinden ulaşmalarını sağlayan sitemiz hem ürün portföyümüzde yer alan sevimli dostlarımızı hem de evcil hayvan yetiştirerek dünyanın en keyifli hobilerinden birini yapmak isteyen hayvan dostu müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyor.