240 Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Traktör Kabini Kullanılmış
Traktör Kabini Kullanılmış
Gaziantep-Şahinbey
2.250,00
Mehmet Aksoy
İlan Tarihi : 11.10.2019

240 Grubu

Massey Ferguson 240 Grubu 

            Traktör üreticisi massey ferguson dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan traktör markası olma özelliğine sahip. Gruplar halinde onlarca marka ve modelden oluşan massey ferguson markasında 240 grubu en çok tercih edilen traktör modellerindendir. 240 grubu meyve bahçeleri ve dar alanda mükemmel bir çalışma sunuyor.

            Massey fergusonun klasik modelleri olan 240 grubunda 180 newton metre tork güç üretimi bulunmaktadır. Dakika da 1200 devir üretebilen bu traktör modeli güzel bir modeldir ve çok tercih edilen modeldir.

            240 grubu traktörler yakıt tüketiminde cimridir. Oldukça uygun yakıt tüketimi ile çiftçinin cebini yormaz. Tarla ve bahçede oldukça tatminkar bir performans ile çiftçinin yorulmadan tarım işlerini halledebilmesine olanak sağlayan bu grup traktör yedek parça ve servis konusunda da çok fazla imkan sunuyor kullanıcılara. Yine traktör ikinci el olarak satılmak istenir ise çok fazla beklenmeden yüksek fiyat ile ikinci el satılması mümkün. Verimlilik konusunda çok üstün olan Tam kapalı çamurluk ya da yarım çamurluk isteyenler için seçenekleri mevcut. Kaportası tek parça olarak açılabilmektedir.

            Rahat kullanılabilen direksiyon dizaynı sayesinde çevirmelerde mükemmel bir konfor sunar. Yine çiftçiler için özel üretilen ve her alana hakim olan kabini sayesinde çiftçiler rahat ve konforlu bir sürüş yapabilir.

            Motoru üstün teknoloji ile üretilmiş 48 beygirlik ve 50 beygirlik güç seçenekleri mevcut olan MF 240 ve MF 240S seçenekleri bulunan massey ferguson modelinde vites şanzımanı kolay vites geçişleri ile sürücüyü yormaz. Güzel bir sürüş ve güçlü performasını sahaya yansıtan massey ferguson 240 grubu traktör yedek parça konusunda da oldukça yaygındır. Bu sayede çiftçiler günlerce parça beklemeden hemen işlerini en yakın serviste halleder. Nerede ise her yerde bulunan servisi sayesinde çiftçiler her durumda kolayca servise ulaşabilmektedir.

            Massey ferguson yıllar içinde uzmanlaşan kadrosu ve yaygın servis imkanı sayesinde binlerce çiftçiye ulaşmaya devam etmektedir. 240 grubu ile en çok tercih edilen modelini devamlı olarak geliştiren massey ferguson ile çiftçiler artık daha kolay işlemleri halledebilmektedir. Masseyin amiral gemisi 240 grubu traktörlerin gücü ve performansı çiftçileri oldukça memnun etmektedir.