Ayarlı Kol Ve Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Ayarlı Kol Ve Grubu

Massey Ferguson Ayarlı Kol Ve Grubu

            Ünlü traktör üreticisi massey ferguson markasının, araçlarında kullanıma sunmuş olduğu özelliklerden birisi de ayarlı kol ve grubu olmaktadır. Genel anlamda pek çok teknik özelliğe sahip olan, elektronik ve akıllı sistemler ile revize edilmiş bu kol ve butonlardan pek çok bulunan massey ferguson traktör modellerinde, sıklık ile kullanılan iki ana ayarlı kol ve grubu dikkat çekmektedir. Direksiyon bölmesinin sağ ve sol kısmındaki bu aracın üretildiği ve satışa sunulduğu ülkelere göre farklılıklar gösterebiliyor. Bulunan çok fonksiyonlu kumanda kolu ve SMS denilen ve açılımı Spool Walf Yönetim Sistemi olarak adlandırılan iki ana ayarlı kol ile traktörün tüm işlemleri sağlanabiliyor.

 Massey Ferguson Ayarlı Kol Ve Grubu Ne İşe Yarar?

            Tarım ve hayvancılık gibi çeşitli alanlarda kullanılan; traktör tarzı araçların asıl amacı ulaşımdan ziyade çeşitli ağır işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmesidir. Bu anlamda etkin bir biçimde aracın dışında kullanılması için araca revize edilecek ve eklenecek parçaların ve eklentilerin kullanılması için araçlarda bir kol grubunun bulunması gereklidir.

            Bu anlamda etkin bir biçimde kullanım odaklı massey ferguson marka traktörlerde kullanılan ayarlı kol ve grupları, aracın dış parçalarının ve eklerinin, araç ile bir bütün halinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesine yaramaktadır. Bu sayede çiftçinin ihtiyaç duyduğu işlemler; traktör yönetiminden ayrı bir şekilde operatör tarafından kolayca yapılabilmektedir.

 Massey Ferguson Ayarlı Kol Ve Grubu Yedek Parçaları Nelerdir?

            İki farklı ana ve birçok yardımcı ayarlı kol ve grubunun bulunduğu massey ferguson marka traktör modelleri, traktör yedek parça ve aksesuarları ile de oldukça dikkat çeken bir ürün modeli olmaktadır. Bunun yanı sıra eklentiler ve aksesuarların kullanımı için özel olarak üretilen, Çift Fonksiyonlu Kumanda Kolu, Spool Walf Yönetim Sistemi ve birçok yardımcı ayarlı kol grubu piyasa üzerinde en kolay temin edilebilir traktör yedek parça ve aksesuarlarından birisidir. İki farklı düğmesi ile dört farklı hidrolik sistemini, Multipad kolu ile şanzuman ve diğer sürüş kalitelerinin ayarlanabildiği traktör serisi; en uzun kullanışlı kol sistemlerine sahiptir.