Depo Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Depo Grubu

Massey Ferguson Depo Grubu 

            Türkiye'de 240. seri üretimle faaliyete başlayan traktörlerinden olan massey fergusonlar Türkiye'de yıllarca üretimde ve dolaşımda kalmış ve kullanan insanların yoğun memnuniyetine mazhar olmuş bir traktör markasıdır. İnsanların bu denli yüksek memnuniyetini sağlayabilmesinin en önemli nedeni hiç kuşkusuz Türkiye coğrafyasında hemen hemen bütün alanlarda hiç bir sorun çıkarmadan kolaylıkla kullanılabiliyor olmasıdır. Yüksek motor gücü ve geniş motor hacmi ile diğer parçalarının birbiriyle uyumlu ve yüksek fonksiyonlu özellikleri sayesinde ulaşılamaz bir performansa ulaşmakta ve yüksek iş gücü sayesinde çok zor işleri kısa sürelerde tamamlayabilmekte ve tarımsal faaliyetlerde olduğu gibi diğer sektörlerde de iş dünyasına büyük katkılar sağlamaktadır.

 Massey ferguson markası bir dünya markasıdır. Sadece Türkiye'de değil bütün dünyada kullanılan bir marka olması nedeniyle servis ve yedek parça bayilerinin de sadece Türkiye'de değil bütün dünyada yaygınlaşmasını sağlamış ve dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir. Ünlü olması kadar oluşturduğu büyük sektörün yarattığı iş potansiyeli ise faaliyette bulunduğu ülke ekonomilerine büyük katkılar sağlamıştır. Bu nedenle Türkiye'de de kendine ait sektörün en önemli unsuru olmayı başarmıştır.

             Massey ferguson traktörleri Türkiye'de bütün yedek parça ve aksam, donanımları ile birlikte üretilebilen ve satılabilen bir traktör markasıdır. Depo grubu parçalarının Türkiye piyasasında hemen hemen bütün bayilerden temin edilebiliyor olması bu grup yedek parçaların kısa sürede temin edilerek massey ferguson traktörlerine takılabilmesini ve yeniden kullanılabilmesini sağlamaktadır. Depo grubu yedek parçalarının massey ferguson traktör markasına has ve uygun olarak üretilmiş olması nedeni ile başka herhangi bir markanı depo grubu traktör yedek parça ürünlerinin massey fergusonda kullanılması söz konusu değildir. Bu nedenle Türkiye'de faaliyette bulunan ferguson traktör yedek parça bayilerinden depo grubu yedek parçaların temin edilerek traktörlerde kullanılması daha doğrudur ve bu tercihten başka bir alternatif de bulunmamaktadır.

 Ferguson marka depo grubu yedek parçalar üretildiği tesislerden dolayı orjinal ve üretim aşamasında üretilen depo grubu yedek parçalarla aynı özellikte ve kalitede üretilmektedir. Bu nedenle orjinal parça bozulup kullanılamaz hale gelmişse bile orjinal yedek parça teminini yaparak traktörün depo grubu parçalarının ve deposunun ömrünü yıllarca uzatmak mümkündür.