Feko Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Feko Grubu

Massey Ferguson Feko Grubu

            Traktör aracı, tarım aletleriyle uyumlu olmalıdır. Özellikle verimli bir tarım işlemi için Massey Ferguson tercih edilmektedir. Başarılı ve etkili çözümler sunan feko grubu, massey ferguson traktörlerinde, önemli bir yere sahiptir. Yedek parça olarak, aradığınız bütün parçaları bünyesinde bulunduran traktör, verimli bir hasat döneminde, sizi yarı yolda bırakmaz.

 YEDEK PARÇA TRAKTÖR PİYASASINDA ARADIĞINIZI SUNMAKTADIR 

            Yedek parça sektöründe, massey ferguson feko grubu, aradığınız garantili parçaları sunmaktadır. Keçe, su, mazot, eksoz ve manifold, hava ve filtre, hava ve el gaz, volant, debriyaj, şanzuman, difransiyel, ön düzen, direksiyon, hidrolik direksiyon, hidrolik, rot, fren, kuyruk, su kasnak, arka çeki, çamurluk, kaporta, elektrik, keçe, lastik, bilya ve rulman, burç, kelepçe ve yay, conta ve yapıştırıcı, şaft, istavroz ve gresörlük aksamları, özel olarak üretilmektedir. Bütün bu aksamlar, feko grubu dahil bütün Massey Fergusonlar için özel olarak üretilmektedir.

 TARIM İŞLERİNDE ARADIĞINIZ VERİMLİLİK

            Tarım işlerinde, aradığınız mükemmel verimlilik için, garantili parça seçenekleri tercih edilmektedir. İşinin uzmanı olan massey ferguson, hızlı ve etkili bir şekilde parçaları, kargo seçenekleriyle müşterilerine göndermektedir. Hasat zamanı gelmeden traktörünüzün, traktör yedek parça ihtiyacını, kısa zamanda karşılamalısınız. Ayrıca, işin uzmanı olan ustaların tercih edilmesi de çok önemlidir. İşin uzmanı olan ustaların tercih edilmesi, tarımla ilgili sorunları çözecektir. Günümüz teknolojisiyle, kısa zamanda üretilen traktör yedek parça çeşitleri, traktör bakımında önemli bir yere sahiptir.

            Bakımsız traktörlerle hasada veya ekime başlayan çiftçiler, yapacakları işlerin yarım kalmasına neden olurlar. Oldukça etkili çözüm seçenekleriyle hareket eden Massey Ferguson traktörleri, garantili parça üretimiyle, ülke tarımının bel kemiği ve lokomotifi olan traktör bakımında, büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Keçe aksamı veya diğer aksamlar, Massey Ferguson feko grubu için büyük önem taşımaktadır. Diğer gruplar olsun, feko grubu olsun, yedek parça sanayisinin geniş olması, traktör yedek parça çeşitlerinin rahat bir şekilde temin edilebilmesi, büyük önem taşımaktadır. Yedek parça piyasasının geniş olması, Massey Ferguson traktörlerinin, piyasada tutunması için çok önemlidir. Bir traktörün parçası garantili ve bol ise, servis ağı genişse, o traktör, piyasanın en iyi traktörleri arasına girecektir.