Grup Mil Ve Kamalı Mil Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Grup Mil Ve Kamalı Mil Grubu

Massey Ferguson Grup Mil Ve Kamalı Mil Grubu

 

            160 yılı aşmış bir süredir sürekli devam ettirmiş olduğu yenilikler ve deneyimleri ile Massey Ferguson Dünyanın en kaliteli ve en iyi traktör markalarından birisi ve massey ferguson en lider traktör firmasıdır. Massey ferguson 1847 tarihlerinde Massey kişisi tarafından Newcastle Ontaria, Kanada'da kurulmuştur. Temelleri atılmış olan tarım aletleri ve makineleri üreticisi olarak kurulmuştur. 1953 tarihlerinde ise Massey ve Haris ortaklığıyla Harry Ferguson birleşmeleri sayesinde büyük bir yapı oluşmuştur. 

             Massey ferguson traktörleri birçok modelleri ve özellikleri bulunmaktadır. Massey ferguson traktörlerin taşımacılık görevleri vardır. Massey ferguson traktörlerinin iki tarafıda 8 paletli dişleri bulunmaktadır. Renkli camları, yan egzozu, havalandırmaları, döner koltukları ve klimaları vardır. Massey ferguson traktörlerin kullanışları ve rahatlıklarıyla da tercih edilmektedir.

            Massey ferguson traktörlerinin neredeyse hepsi kırmızı renktedir. Aynı zamanda massey ferguson ABD şirketi AGCO'nun bir markasıdır. Massey ferguson traktörleri en yüksek kalitede üretilmektedir. En modern üretim tesislerinde yapılmaktadır. Türkiye' ye gelişiyle 40. Yılını geride bırakmaktadır. Massey ferguson en iyi traktör firmaları arasındadır. Massey ferguson traktörleri performansları ve kalitelikleri ile çeşitli kaliteler sunmaktadır. Bu traktör markası verimli ve güvenilir traktör markasıdır.

 Traktör Yedek Parçaları

 Akson aksamı,

 Debriyaj aksamı,

 Arka kısa aks aksamı,

 Cer Aksamı,

 Devir daim aksamı,

 Hidrolik aksamı,

 Silindir saklama aksamı,

 Muhtelif aksamlar,

 Vites aksamı,

 Ön dingil aksamı,

 Muhtelif aksamları,

 Grank aksamı,

 Fren aksamı,

 Ayna mahruti aksamı,

 Rot ayak aksamı,

 Amortisör (traktör yedek parça),

 Karter aksamı,

 Çamurluk aksamı,

 Ön düzen aksamı,

 Kabin aksamı,

 Koltuk aksamı,

 Grup mil, gibi birçok traktör yedek parça bulunmaktadır.

            Massey ferguson traktörün yedek parçalarından diğerleri ise grup mil ve kamalı mil grubu dur. Ekonomik grup mil ve kamalı mil grubu kullanımları modele ve markaya bağlı değişmektedir. Düşük motorun hızları ile sağlanabilmektedir. Tarımsal faaliyetleri ile yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Fakat tasarruf düzeyleri motor ve kamalı mil hız oranları ile değişim göstermektedir. Özellikle toprak üstünde çalışan traktörlerin küçük ölçekli traktörler için iyi derecede tasarruf sağlamakta ve grup mil kamalı milin vites kutusunda dişliler ile ters yönde dönen mildir.