Kelepçe Ve Yay Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Kelepçe Ve Yay Aksamı

Massey Ferguson Kelepçe Ve Yay Aksamı

            En zorlu ve son derece engebeli yollar adına birbirinden farklı traktörler için kelepçe ve yay aksamı son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada bu tür durumlar için ise traktörler için gerekli olan tüm yedek parçaların sağlam olması gerekir. Ne de olsa her hangi bir traktörün ağırlığı da bu tür bir duruma ekleme yapılınca yayın tüm bu yükü kaldırabilmesi için son derece güçlü olması gerekmektedir. Bu noktada ise massey ferguson ürün çeşitleri birbirinden farlı ve son derece kaliteli yedek parça malzemeleri ile her türlü traktör adına son derece büyük bir kalite hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda bu tür yay aksamlarının bir diğer önemi ise ara bağlantı yaparak diğer parçaların en zor ve son derece eğimli yollarda bile birbirilerine sürtünmesine ya da çarpmasına bu noktada büyük önlem olmaktadır.

 Kaliteli yedek parçalar

            Bu da traktörün hangi yol çeşitlerinde olursa olsun hiç fark etmez her hangi bir sarsıntı yaşatmadan ve diğer parçaları da yine aynı şekilde koruyarak kaliteli bir hizmet vermektedir. Tüm bu traktör yedek parça türleri için ise traktörün aslına bakılırsa hangi parçası olursa olsun hiç fark etmez son derece kaliteli olmalıdır. Bilindiği üzere traktörlerin en fazla görev olarak kullanıldığı yer genel olarak tarlalardır. Ve elbette bu tarlalar içerisinde birbirinden değişik taş çeşitleri de traktörlere anlık olarak verdikleri darbe ile her türlü aksana zarar verme olasılığını ortaya çıkarmaktadır.

            Bu noktada ise birbirinden değişik kelepçe ve yay aksamı işle traktörler tüm bu anlık darbelere karış kaliteli bir esneme payı ile tüm aksamların korunmasında son derece işe yaramaktadır. Bu tür bir nedenden dolayı da hangi zorlu şartlar olursa olsun her hangi bir önemi yok, bu tür yedek parçaların en az orijinali kadar büyük bir kalitede hizmet vermek zorundadır. Bu yüzden de massey ferguson ürünleri ile birbirinden değişik yay aksamları en zor şartlar altında dahi birçok değişik traktörü darbelere karşı korumaktadır. Bu noktada traktör yedek parça için en doğru adres burasıdır ve tüm ürünler kalitelidir.