Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
koltuk düz
koltuk düz
Sakarya-Adapazarı
999,00

Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

Massey Ferguson Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

            Araçlar çeşitli dış etkenlere dayalı, ya da uzun süreli kullanımlara dayalı olarak arıza gösterebilmektedirler. Bazı problemler için mutlaka massey ferguson servisine başvurmanız gerekebilir ve bu durum sizin yararınıza olacaktır. Fakat bazı problemler teknik servis gerektirmeyecek kadar ufak olmakta ve kendi başımıza halledebileceğimiz düzeyde olmaktadır. Bunu bilen massey ferguson, traktör yedek parça üretimi yaparken, sadece mekanik aksamlara yönelmemiştir. Bu traktör yedek parça skalasının içerisinde koltuk ve takım kutusu grubu da bulunmaktadır. Massey ferguson traktör içerisinde bulunan koltuk ve takım kutusu grubu yardımı ile ufak problemlerinizi kendi imkânlarınız dahilinde, kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu durum sizi hem maddi olarak hem de zaman olarak yardım da bulunacaktır.

  Koltuk ve takım kutusu grubu nedir?

            Traktörler genellik ile ağır işler için kullanılmaktadır. Çoğunluk ile ağır yüklerin taşınmasında kullanılan traktörler, yapı gereği engebeli ve çıkıntılı alanlarda da kullanılmaktadır. Bu yüzden traktörü kullanan kişi, yüksek sarsıntıya maruz kalabilir. Rahatsız olan traktör koltukları, işin yarıda kalmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden massey ferguson traktörlerin de son derece kaliteli ve konforlu koltuklar kullanmaktadır. Böylece sarsıntı halinde, sürücü zarar görmeyecek ve uzun süreli konforlu sürüşler gerçekleştirebilecekler. Bu yüzden traktörlerde koltuk grubu büyük önem teşkil eder. Çoğu traktör markası bu duruma çok fazla önem vermese de, massey ferguson bu ayrıntıyı atlamaz. Bu yüzden konfor alanında kullanıcılarından tam not almayı hak etmiş olmaktadır.

            Bir diğer önemli husus ise, takım kutusu grubu olmaktadır. Takım kutusu içerikleri boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Büyük ve ufak olmak üzere farklı boyutlarda takım kutuları bulunur ve içerikleri de boyutlarına göre kapsam olarak değişiklik gösterir. Massey ferguson takım sandıkları, genellik ile kırmızı renkli ve metal bir kutuda olmaktadır. Ağız kısmında bulunan kilit yardımı ile ağız kısmı kapanır. Böylece son derece sağlam bir kutu içerisinde ürünlerinizi muhafaza edebilir ve kitleyerek güven altına alabilirsiniz. Bu takım sandıkları genellik ile şoför koltuğunun alt kısmında kolaylık ile muhafaza edilir ve ekstra yer kaplayarak, traktörünüz de ekstra bir yer kaplamaz.