Müşür Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Müşür Grubu

Massey Ferguson Müşür Grubu

 Müşür grubu ürünler massey ferguson markası traktör yedek parça ürünlerin üretilmesi süreciyle benzer süreçler gözetilerek üretilmektedir. Bu üretimi yapan yan sanayi kuruluşlarının Türkiye genelinde oldukça yaygın olduğu görülmektedir. Bunun sebebi massey ferguson markasının yılları bulan Türkiye maratonu koşusudur. Bu koşuyu daima önde götüren markalardan olmayı başarmış olan massey ferguson traktör markası, traktör yedek parça ürünlerin üretilmesi için kurduğu sanayi tesisleri ile aldığı yol ile de göz doldurmakta ve rakiplerini geride bırakmaktadır

 Türkiye'deki yetkili bayi, yetkili servis ve yetkili tamircilerin önemli bir sayıya ulaştığı massey ferguson markası, saydığımız bu firmaların tamamını sorunsuz işleyen bir tedarik zinciri olarak massey ferguson sahiplerine kadar uzanan bir sisteme çevirmiştir. Türkiye'de massey ferguson kullanan insanların en küçük yerleşim yerinde bile kolaylıkla ulaşabileceği bir yedek parça temin sistemini oluşturmak için gösterdiği çaba ve ortaya çıkan sonuç taklit edilemez ve yarışılamaz düzeydedir.

 Müşür grubu ürünler mahiyetleri icabı her türlü tedarik yöntemi ile temin edilebilen traktör yedek parça ürünlerindendir. Elektrikli sistemlerle bağlantılı olarak çalışması ve boyutunun küçük olması herhangi bir kargo şirketi ile sipariş edilen yere gönderilebilecek nitelikte olan bu ürünlerin montaj ve tamir konusunu halletmek de yereldeki herhangi bir tamirci eliyle gerçekleştirebilmektedir.

 Son zamanlarda yaygınlaşan tedarik yöntemleri arasında e-ticaret işletmelerinden yapılan siparişler yoluyla gerçekleştirilen tedarik yöntemi bulunmaktadır. Gerçek mağazası olan firmaların bu firmalara ait e-ticaret işletmelerinde sattıkları ürünlerin satışı yapılmaktadır. Gerçek mağazaların fiziki şartlarını canlı olarak ziyaret edip bu ürünlerin alınması söz konusuyken internet sayesinde satılan ürünlerin internet mağazasında görülüp, dijital işletme ortamından beğenilerek sipariş verilmesi ve belirtilen adrese gönderilmesinin sağlanması günümüzün alışveriş yöntemleri arasında olan gözde tedarik yöntemlerinden olmaktadır.

 Müşür Grubu

 Müşür gurubu ürünler massey fergusonun yan sanayi kuruluşlarında orjinal parçalara denk kalitede üretilmektedirler. Massey ferguson marka ve modellerine uygun olarak üretilen seri ve sayı numarada ve özellikte olan müşür grubu ürünlerin kalitesi tartışılmazdır. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilen müşür grubu yedek parçaların bulundukları dönemin en üst teknolojisi ile üretilmesi ile massey ferguson markasının, kalite anlayışının sonucudur.