Tokez Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Tokez Grubu

Traktör de öncü massey ferguson

            Çiftçinin değişmezleri arasında yer alan traktörlerin önde gelen markalarından massey ferguson uzun yıllardır güvenli ve kaliteli hizmet vererek tarım üreticisinin en önemli tercihleri arasında oluyor. Massey ferguson ayrıca traktör yedek parça alanında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup her ilde kolaylıkla bulabileceğiniz traktör yedek parça ağı oluşturmaktadır.

 Massey ferguson yedek parçaları

            Traktörün değişmezi massey ferguson traktör yedek parça alanında diğer marka ve modellere oranla daha kolay ulaşılır konumdadır. Motor aksamında kolayca sorun yaşamayacağınız traktör modeli massey ferguson volant dişilisi su donanım aksamı ön düzen aksamları debriyaj ve rot parçaları gibi traktör yedek parça çeşitlerini bulabilmeniz oldukça mümkündür. Yine kaporta aksamındaki kaliteli işçilik ve fren sistemindeki güvenilir tasarım sayesinde her alanda kolayca ve güvende çalışmanızı olanaklı kılar. Elektrik aksamındaki mükemmel tasarım işçilik sayesinde herhangi bir kaçak sorunu yaşamadan uzun yıllarca en zor arazilerde keyifle kullanarak çıkarılan mahsulün tadına varılır.

 Tokez grubu yedek parçalar

            Traktör dediğimizde nasıl massey ferguson aklımıza gelenler arasında ise yedek parça seçeneklerinde ise yine tokez grubu yedek parçalar önerilir. Bu yedek parçalar oldukça güvenilir ve kaliteli parçalar olmasının yanı sıra tokez grubu yedek parçalar her marka traktör markası için mevcut durumdadır. Arka krank keçe aksamlarından debriyaj bilyesi ya da miline varana kadar en küçük yedek parçaları bulabilmek mümkün olmaktadır.

 Tokez grubu yedek parçaları tamamen orijinal ürünler olmakla birlikte yan sanayi ürünler ve parçalar bulunmamaktadır.

            Debriyaj ayar cıvatası debriyaj pimleri ve tüm akşamlara ait ayrıntılı traktör yedek parçalarına erişebilir kalite ve uygun fiyat ile traktörün performansını ilk günkü gibi oluşturabilirsiniz. Şanzıman aksamına ait arka krank keçe parçalarını direksiyon hidroliğine ait her nevi çeşitleri tokez grubu yedek parçalarda bulunuyor. Diferansiyel egzoz direksiyon rot fren kaporta keçe hava filtresi motor aksamı lastik conta aksamı elektrik aksamları bilya şanzuman ön düzen aksamları ve traktör için aklınıza gelecek daha pek çok ayrıntı ve seçenek imkânını bulabilmenizin olanak dahilinde olmasıyla birlikte güvenilir ve orijinal parçalar bulunur.