Vites Ve Dişli Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Vites Ve Dişli Grubu

Massey Ferguson Vites Ve Dişli Grubu

 Massey ferguson traktörleri her parçası ve donanımı ile tam bir teknoloji harikasıdır. Her bir parçası ayrı ayrı düşünülmüş mühendislik çalışmalarının sonucu olarak bir bütünü oluşturarak imal edilen massey ferguson traktör markası, etkili dış tasarımı ile de göz dolduran bir makinedir. 

 Massey ferguson traktör markasının üretici firması vites ve dişli grubu parçalarının üretimi konusunda da oldukça profesyonel bir mühendislik çalışması yürütmektedir. Bu parçaların üretimi, pazarlanması, servis ve yedek parça hizmeti veren bayilerinin faaliyetleri ve yedek parçaların montajı gibi konularda massey ferguson sahiplerinin büyük mutluluk ve memnuniyet duyacağı hizmet anlayışı ile sektörel faaliyetlerini yürütmektedir. Vites ve dişli grubu parçaların üretimi aşamasında çalışan uzman kadro üretilen parçaların istenilen nitelik ve kalitede olması için yoğun mesai harcamakta ve yedek parçaların belirlenmiş olan standartlarda üretilmesi için tüm üretim tesisleri ile birlikte seferber olmaktadır. Bu yoğun çalışma ve emek nedeni ile ortaya sektörünün ve grubunun en iyi parçaları üretilmektedir.

 Massey ferguson traktör yedek parça üretim tesisleri, faaliyette bulundukları ülkelerin yasal koşullarına bağlı olarak kendine özgü standartlarda ve massey ferguson markasının patentine uygun olarak çalışarak massey ferguson traktör yedek parça ürünlerini üretmektedir. Bu dikkatli ve titiz çalışma sayesinde üretilen traktör yedek parça ürünleri ait olduğu modelde herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir.

 Massey ferguson vites ve dişli grubu olsun ve diğer grup yedek parçalarının olsun üretim aşamaları kadar bu ürünlerin nakliyesi, ulaşımı ve teslimi gibi konularda da sektörel faaliyetlerini en üst düzeyde ve kalitede gerçekleştirmektedir. Ferguson marka traktör sahiplerinin bu yedek parçalara ulaşması bütün ülke çapında son derece kolay olması yaygın bayi ağı sayesinde gerçekleşen bir durumdur.

 Massey fergusonun anlaşmalı bayiler ve kendi bayileri ile satışını yaptığı yedek parçaların piyasada benzer kalitede muadilinin bulunması mümkün değildir. Bu parçaların taklit edilmesi bile son derece imkânsızdır. Taklitlerinin kullanım süresi ve massey ferguson traktör markasının modelleriyle olan uyumsuzluğu traktörlerin kullanılmasında büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu nedenle vites ve dişli grubu yedek parçaları olsun veya direk yedek parça ve aksam ürünleri olsun ferguson yedek parça bayilerinden alınmalıdır.