McCormick

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
McCormick X70.80 E Plus
McCormick X70.80 E Plus
Tekirdağ-Hayrabolu
325.000,00

McCormick

Organik gıdanın hakettiği değeri almasıyla beraber bu alanda kullanılan tarım aletleri de önem kazandı. Ciddi riskler alınarak yapılan organik tarım üretimi temelde oldukça zorlu bir üretim sürecidir. Ancak kullanılan aletler ile iş gücünden tasarruf edilebilmektedir. Bunun için büyük yatırımlar yapan çiftçilerin dikkatli seçimler yapması gerekir. Bir alet satın alınmadan önce gücü, dayanıklılığı, yakıt tüketimi, yedek parça ve servis ağı iyice analiz edilmelidir.

Çiftçinin Yardımcısı Traktör

İlk olarak 1892 yılında Amerika'da üretilen traktörler çiftçilerin en önemli yardımcısı konumdadır. Traktör yapılacak tarımsal üretimde iş gücünün azaltılmasında büyük rol oynamaktadır. Örneğin günlerce sürecek bir çapalama işleminde çalıştırılacak işçi sayısı ve bu işçilere ödenecek ücret büyük bir mebla ederken çiftçi uygun ekipmanı olması halinde bu işlemi tek başına gerçekleştirebilecektir. Ulaştıkları gelişmişlik seviyeleri ve üretilen çevre ekipmanları ile traktörler bugün hemen her tarımsal işte kullanılabilmektedir.

Mazotu Koklayan Makine; McCormick

Mccormik traktörleri sektöründe büyük bir çekişmenin parçası gibi görünse de Dünya çapında kendisiyle yarışabilen yalnızca 2-3 firma bulunuyor. Kullanıcılarının özellikle yakıt tüketimi ve çekiş gücünden çok memnun olduğu biliniyor. Bunun temel nedeni ise bizi kullanılan motora götürüyor. Erkins marka motor kullanan firma bu motorun üstün teknolojisi ile birlikte düşük yakıt tüketimi ile yüksek çekiş gücünü bir arada sunuyor. Firma ürettiği modellerde yaptığı tasarımlarla da kendine özgü çizgisini korumayı başarıyor.