Mısır slaj makinesi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
yem hazırlama robotu
yem hazırlama robotu
Bursa-Mustafakemalpaşa
4.800,00
mısır slaj bıçakları
mısır slaj bıçakları
İzmir-Çiğli
0,50
Hera Metal
İlan Tarihi : 30.06.2016
Ferabol Mısır Silaj Makineleri
150.000,00

Mısır slaj makinesi

Mısır Slaj Makinesi

Yüksek dirençli şanzıman sistemi ile tanınan, yapı olarak da hafifliği ile en çok tercih edilen mısır slaj makinesi traktörünüzün uzun bir süre boyunca hasar görmeden çalışmasına yardımcı olmaktadır. Daha önce kullandığınız tarım aletleriartık bir kenara bırakılacak ve mısır slaj makinesini kullanarak eski makinelerinizde tükettiğiniz yakıtın yarısını tüketerek, daha fazla ekip biçme şansına sahip olacaksınız.

Mısır Slaj Makineleri Üst Düzey Performansa Sahip

Üst düzey performansıyla dikkatleri üzerine çeken mısır slaj makinesi tam hidrolik olan kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu şekilde tek bir mısır sırasını tek seferde biçebilir ve zamandan tasarruf etme fırsatını yakalayabilirsiniz.  Tarım makinaları arasında en çok tercih edilenler sırasına giren mısır slaj makinaları 12 tane parçalayıcı bıçağa sahiptir. Aynı şekilde 6 tane atıcı paleti mevcuttur.

Mısır tarlalarının biçimi sırasında hızlı biçim yapması için bıçak kesim güçleri özel bir tasarımla hazırlanmıştır. Mısır slaj makinesinin bir diğer göze çarpan özelliği ise 2’şer adet tork, şanzıman ve şaft dişlilerinden meydana gelmesidir. Bu şekilde en az bakım gerektiren makine statüsüne sahiptir.

Ürün Zaiyatı Mısır Slaj Makineleri İle Sıfıra İndirgendi

Diğer mısırlara nazaran daha uzun olan mısırların belli bir düzey doğrultusunda biçim işleminin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Mısır slaj makineleri 4 tane yay, 2 tane de PVC malzemeleriyle yapılmıştır. Bu şekilde ürün zaiyatı mısır slaj makinelerinde sıfıra indirilmiştir. Sizde tarım sektöründe az zamanda çok iş yapmak istiyorsanız bu makineye sahip olmalısınız.