Norvegian Forest

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Norvegian Forest

Norvegian Forest Kediler

Norvegian Forest ismi ile bilinmekte olan kediler 1930’lu yıllarda İskandinav Yarımadası’nda ortaya çıkmış olan bir kedi türüdür. Hayvanlar âleminde kedileri çok seviyorsanız ve siz de kedi beslemek için bu türü uygun gördüyseniz o zaman Norgevian Forest ile ilgili detaylı bilgiler edinmek ile işe başlayabilirsiniz. Besleyecek, sahiplenecek olduğunuz hayvan ile ilgili detaylı bilgiler elde etmeniz çok daha rahat bir şekilde bakım ve besleme imkânını size sunacaktır. Aksi takdirde bilinçsiz bir şekilde hayvan beslediğiniz zaman hem beslemiş olduğunuz hayvan bu durumdan hoşnut olmayacak hem de kendinize eziyet ediyor gibi hissedebileceksiniz.

Norvegian Forest Bakımı

Kedi türleri arasında yerini almakta olan Norvegian Forest bakımı ile ilgili detaylı bir bilgi edinmek için doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Bu kedilerin tüyleri son derece uzundur. Düzenli olarak tüylerinin temizlenmesi ve taranması gerekmektedir. Tüylerinin birbirine karışmasından hiç hoşnut olmazlar. Bu yüzden genellikle temizliklerini kendileri yapmayı tercih ederler.

Norvegian Forest Özellikleri

Beslemek istediğiniz kedi ile ilgili detaylı bir bilgi edinmeniz oldukça önemlidir. Norvegian Forest özellikleri ve bu özelliklere dair detayları bilmeniz bu kedileri besleyebilmek için oldukça önemlidir. Uzun tüylere sahip olan bu kediler geniş yapıları ile bilinmektedir. 3 – 9 kilo arasında ağırlığa sahip olan bu kedilerin yuvarlak patileri ve dışa dönük bir şekilde dik kulakları vardır.