Ot slaj makinası

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ems 900 elibol çok az kullanılmış
55.000,00
murat baydar
İlan Tarihi : 06.03.2020
claas jaguar 950
claas jaguar 950
Samsun-Bafra
1.400,00
satılık slaj makinası
250,00
ot slaj makinası double chop
14.000,00
Arsan Tarım
İlan Tarihi : 28.03.2016
ot slaj makınası
ot slaj makınası
Konya-Ereğli
4,00
Metin Guler
İlan Tarihi : 03.02.2016
OTSILAJ MAKINASI
OTSILAJ MAKINASI
İzmir-Menemen
0,00
Cuneytkizil
İlan Tarihi : 09.03.2015

Ot slaj makinası

Ot Slaj Makinası                                                                          

Yeşil yem bitkilerinin slaj yapması için kullanılan ot slaj makineleri, tarım alanlarının korunması aşamasında büyük önem taşımaktadır. Tarım aletleri ile toprağın nitelikli işlenmesi aşamasında ikinci devreyi ot slaj makineleri alıyor.  Özellikle hayvancılıkla uğraşanların yem ihtiyacını bu makineyle karşılaması tüm senenin yeminin bu makineyle çıkarılması büyük avantaj sağlıyor.

Ot Slaj Makinesi İle Kendi Yeminizi Kendiniz Üretin

Tarım ve Hayvancılık alanında en çok yararlanması gerekilen ot slaj makinesi sayesinde artık çiftçiler kendi yemlerini kendi üretebiliyor. Bu şekilde hayvanların kaliteli yemle beslenmesi mümkün olmaktadır.

Oldukça kullanışlı olan ot slaj makineleri, kış aylarında taze bulamadığınız yeşil, nemli bitkilerin hayvanların seveceği biçimde öğütülmesi işlevini görmektedir. Hayvanlarınızın bol vitaminli yemler yemesini istiyorsanız ot slaj makinesinden siz de yararlanın. Teknolojinin gücü sayesinde en iyi tarım makineleri sizin olsun.

Ot Slaj Makinesiyle Hangi Bitkiler Slaj Yapılmaktadır?

Mısır hâsılı, şeker pancarı yaprakları, ayçiçeği, hayvan pancarı ve yer elması dalları ot slaj makinesi yardımıyla hayvanlara yem olarak geri dönmektedir. Bu şekilde en zengin bitkiler en iyi şekilde değerlendirilmektedir.

Fakat dikkat edilmesi gereken ayrıntı, yemlerde yeterli kalitenin yakalanması için kullanılması gereken katkı maddeleridir. Bu katkı maddeleri de makinanın temin edilmesinden sonra kolay bir şekilde ele geçmektedir. Artık hayvanlarınıza ot slaj makinesini kullanarak güvenli yemler üretebileceksiniz.