Pacus

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Pacus

           Sitemize girerek Amerika tetralar Pacus hakkında daha çok ve daha fazla bilgiler almak için bu siteye giriniz. Bu pacusların çok hassas olduklarını özellikle belirtmek isterim. Hem hassas hem de bakımı da kolay olmaktadır.

            Amerikan tetraları Pacus bol suda ve suları da asidiktir. Yani suları fazla tuzlu değildir. Çok sıcak ortamlarda pek yaşamazlar. Ilık ve serin yerde yaşamayı tercih ederler. Akvaryumlarının içerisinde kum ve midye kırığı kesinlikle bulunmaması gerekir. Ayrıca tabanı kesinlikle renkli olması şarttır. Doğal yaşamları gibi bir ortam da bulundurmanız daha doğru olacağından hiç şüpheniz olmasın.

            Akvaryum içerisinde bitki bulundurarak onların daha da rahatlamış olacaklardır. Akvaryumda olmazsa olmazı ışıklandırmadır ve ışıklandırmada çok hoş bir görüntü vermektedir. Akvaryumlarda da çok fazla akıntı olmamalıdır. Amerikan tetralar pacusun beslenme şekillerine gelecek olursak bu pacus çok et oburdur. Onlara uygun olan gıdalar ile beslemelisiniz. Çok batıcı olmayan, çok sivri ve pullu olmayan yemler tercih etmemelisiniz. Bu tür yemlerden nefret ederler. Ama beslenme şekillerinde önemli bir bilgi de mutlaka bazı günler bitki ile beslemelisiniz.

            Bu balıkların bulunduğu akvaryumlara asla tuz atılmamalıdır. Çok bitki bulunduğu zaman bu balıklar hastalıklardan da korumaktadır. Sitemize girdiğiniz zaman bu hayvanların resimlerini ve hayvanların fiyatını da öğrenebileceksiniz. Birçok insan bu balıkları çok severler ve çok da memnun kalmışlardır. Çok sevimli ve çok da şirin olan bu hayvanlar ile evinizi renklendirmeyi deneyin. Yeni su ekleyeceğiniz zaman yavaş bir şekilde sularını ekleyebilirsiniz. Yirmi litre su yerine on litre su dökün.

            Sizlerde akvaryumunuzu bu şekilde deneyin. Özenle ve her zaman temiz tutmanız gerekir. Çok sessiz olarak evlerde aynı zaman da çok da şık durmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Bu balıklar sizleri çok rahatlatacaktır. Sizlerde bu balıkları aldığınız zaman çok memnun kalacaksınız. Eviniz ne kötü koku olur ne de ses olur. Sessiz hayvan isteyenler için bu balıklar gerçekten de çok ideal olduğunu bilmelisiniz.