Pancar motoru

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
13BG LOMBARDİNİ SU MOTORU
13BG LOMBARDİNİ SU MOTORU
Konya-Seydişehir
38,00
Ahmet Boz
İlan Tarihi : 16.08.2016
LOMBARDİNİ MOTORLAR
LOMBARDİNİ MOTORLAR
Kocaeli-Kartepe
2.550,00
Kerem
İlan Tarihi : 27.02.2016

Pancar motoru

Pancar Motoru
Türkiye’nin ilk dizel motor fabrikası olarak bilinen pancar motoru, tarlaların su ihtiyaçlarının karşılamasına yardımcı olmaktadır. Bir tarla her ne kadar iyi ekilip biçilse de belli bir süreden sonra su ihtiyacının karşılanmaması durumunda kurur ve hasatlar zarar görür. Bu hususta suyun önemi tarımla uğraşan çiftçiler için büyüktür. Tarlanızın her bölümünü sulamak ve hasatlarınızın suda faydalanmasını sağlamak için sizde pancar motorunu kullanabilirsiniz. Tarım aletleri artık sizin hizmetinizde.

Pancar Motorunu Her İlde Bulabilirsiniz

Pancar motoru tarımın olduğu her şehirde vardır. Tarımla uğraşıyorsanız bu motora sahip olarak tarlanızın her hücresini eşit bir şekilde sulayabilir ve hasatlarınızın kurumasına engel olabilirsiniz. Daha hızlı ve daha verimli bir çalışma istiyorsanız 80hp gücüne ulaşan motorlara sahip olabilirsiniz. Çeşit olarak 1, 2, 3 ve 4 silindirli tipleri tercih edebilirsiniz. Pancar motorları - 40 derece ile + 45 derece arasındaki sıcaklıklarda üstün performanslar sergileyebilmektedir. Pancar motorunu diğer tarım makineleri diğer makinelerden 5 gün boyunca kesintisiz çalışma özelliği ile ayrılmaktadır.

Pancar Motoru Tüm İhtiyaç Alanlarında Kullanılmaktadır

Pancar motoru sulama alanlarında kullanıldığı için ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde kullanılmaktadır.  Bu açından herhangi bir sınırı bulunmadığı için Türkiye de satışı da oldukça fazladır. Pancar motoru almak istiyorsanız bu işin ticaretini yapan herhangi bir yerden temin edebilir, kullanmayı bilmiyorsanız nasıl kullanacağınızı kolayca öğrenebilirsiniz.