Patates & Soğan Sökme Makinası

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Yigitsan milenyum 500
Yigitsan milenyum 500
Niğde-Çiftlik(Özyurt)
6.000,00
Hanifi balcan
İlan Tarihi : 26.10.2018
patates sökme
patates sökme
Afyon-Sandıklı
9.500,00
Kadir Yaman
İlan Tarihi : 03.10.2016
soğan kesim makinası
soğan kesim makinası
Amasya-Suluova
14.500,00
patates söküm makinası
patates söküm makinası
Eskişehir-Çifteler
5,00
Fatih Çayan
İlan Tarihi : 24.01.2016

Patates & Soğan Sökme Makinası

Patates & Soğan Sökme Makinası

Patates ve soğan sökme makinesi ile Türkiye de çok yaygın olan patates ve soğan tarımında kısa zaman içerisinde çok fazla hasat elde edilebilmektedir. Oldukça etkili olan bu makineler, güvenilir ve sonuca yönelik çalışan kaliteli makinelerdir.Tarım aletleri tasarımı yapılırken mutlaka işe uygun olarak tasarlanır. Patates ve soğan makineleri de aynı şekilde hasat toplama esnasında patatese ve soğana zarar vermeden işi bitirmektedir.

Patates ve Soğan Sökme Makinesinin Kullanımı Oldukça Kolay

Patates ve soğan sökme makinesinin kullanımı esnasında güçlü şaseler kullanılmaktadır. Bu şekilde maksimum söküm kalitesi elde edilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde bakımı yapılabilen bu makineler tasarım açısından da göze hoş gelen bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda bu makineler 1400 mm elek genişliğine sahiptir. Diğer tarım makineleri ile soğan patates sökme makinesinin farkı çift elek özelliği ile toprağı en iyi şekillerde ayırabilmesidir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Bir Makine Sizi Bekliyor

Dayanıklı olan ve makinelerin uzun ömürlü olmasını sağlayan çelik döküm palet dişliler patates ve soğan sökme makinesinde kullanılmaktadır. Bu şekilde makine toprak türü ne olursa olsun sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde çalışabilmektedir. Türkiye’nin her bölgesinde bulabileceğiniz bu makinelerin kullanımı da oldukça kolaydır. Sizde patates ve soğan tarımıyla uğraşıyorsanız patates & soğan sökme makinesi sahibi olmalısınız. Kolaylığın rahatlığını siz de göreceksiniz.