Pekinez

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Pekinez

Pekinez Köpekler halk arasında süs köpeği olarak bilinen bir köpek cinsidir. Pekinez cinsi köpekler küçük ve sevimli olmaları nedeniyle genellikle bayan hayvan severler tarafından tercih edilen bir ırktır.

Pekinez köpek alırken dikkat edeceğiniz en önemli husus köpeğinizin safkan bir Pekinez olmasıdır. Pekinez köpekler genetik hastalıkların çokça görüldüğü bir köpek cinsidir.

Bu nedenle bu cins köpekleri alırken güvenilir yerlerden sağlıklı bir köpek almanız son derece önemlidir. Anne ve babası hasta olan hayvanlarda da genetik hastalıkların çıkma olasılığı oldukça fazladır.

Obur Pekinezler

Pekinez Köpeklerin sakın ola ki küçük boyutlarına aldanmayın. Yeri geldiğinde son derece agresif ve gözü pek canlılar olabilmektedirler. Pekinez cinsi köpekler sahiplerine aşırı düşkünlükleri ile bilinirler.

Şayet bir Pekinez sahibi iseniz bilmelisiniz ki köpeğiniz bir an olsun bile yanınızdan ayrılmayacaktır. Yemek yemeyi çok seven Pekinezler önüne ne koyarsanız silip süpürmeye meyilli köpeklerdir.

Bu yüzden köpeğinizin şişman ve de hantal bir köpek olmasını istemiyorsanız özellikle beslenmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Satılık Pekinezler

Satılık Pekinez Köpekler, mamalar ve köpeğinizin ihtiyacı olan her türlü ürüne online Pet satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sitemizin içerisinde yer alan kategorilerin içerisinde Pekinez Köpek elbiselerinden son derece şık tasma ve daha pek çok aksesuarı uygun ve kampanyalı fiyatlarımız ile hızlı ve güvenli alışveriş sistemimizle sipariş edebilirsiniz.