Peletleme Makinası

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
3 yillik 25 kg paketleme makinasi
3 yillik 25 kg paketleme makinasi
Balıkesir-Susurluk
10.000,00
Mustafa Akac
İlan Tarihi : 26.06.2015
2 li silaj küspe paketleme makinasi
25.000,00
Mustafa Akac
İlan Tarihi : 26.06.2015
pelet ünitesi
pelet ünitesi
Bingöl-Bingöl
0,00
Bayram Beyoglu
İlan Tarihi : 26.03.2015
PELET MAKİNASI
PELET MAKİNASI
Ankara-Yenimahalle
20.000,00
PELET YEM MAKİNASI
PELET YEM MAKİNASI
Bursa-Nilüfer
380,00
Akt Makine
İlan Tarihi : 12.02.2015

Peletleme Makinası

Peletleme makinesi özellikle hayvancılık sektöründe kullanılan bir çeşit paketleme işlevi gören makinelere verilen isimdir. Tarım aletleri arasında en çok işlevsellik kazanmış olan bu makineler ile hayvanlarınıza yedirmek istediğiniz yemleri daha önceden hazırlayarak Peletleme makineleri ile paketleyebilirsiniz. Bu şekilde dışarda paketleme işlemine verilen para Peletleme makinesine verilerek bir seferde yapılan işlemler birden fazla seferde bitirilebilmektedir.

Peletleme Makinesi Hayvancılık Sektörünün Vazgeçilmezidir

Özellikle Türkiye de hayvancılık sektöründe hayvanların yemlerinin sağlıklı ortamlarda paketlenmesi için kullanılan peletleme makinesi farklı modellere sahiptir. Delikli ve farklı kalıplara sahip olan bu makineye sahip olmak artık zor değil. Aynı zamanda otomatik rulo sistemi ve rulo sıkıştırma sistemini de bu makinede bulabilirsiniz. Peletleme makinesinin güçlü bir gövde sistemi mevcuttur. Bu şekilde yere sabitlenerek kullanılabilmektedir. Tarım makinesi sizin için de hayatı kolaylaştıran en büyük teknolojiyse peletleme makinesine sahip olmalısınız.

Peletleme Makinası Teknik Özellikleri

Peletleme makinesinin teknik özelliklerinden bahsedecek olursa dört farklı bölgeden montaj işleminin yapılabileceğini söyleyebilirim. Aynı zamanda paslanmaz çelikten üretilmektedir.  Merkezi yağlanma sistemi olan peletleme makinesi aşırı yük sonucunda devreye pimi sokmaktadır. İki ve üç rulo yapma özelliğini de taşımaktadır. Ana kapağında ve yan kısımlarda emniyet şeritleri mevcuttur. Tam donanımlı özelliğe sahip olan bu makineyi paketleme işlemleri için kullanabilir ve hayvanlarınıza sağlıklı yemler yedirme fırsatına kolayca sahip olabilirsiniz.