Perkins

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
URSUS 2018 model sıfır Traktör
URSUS 2018 model sıfır Traktör
Kırklareli-Kırklareli
168.000,00
R Eren Kalkan
İlan Tarihi : 09.04.2018

Perkins

Tarımsal üretimde önemli bir görev üstlenen traktör ve çevresel parçaları bir çok üreticinin bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. Lastikten motora, akstan kabine her şeyi konusunda uzman olan firmalar üretmektedir. Böylelikle alınan sonuçlar çok daha kaliteli olmaktadır. Konusunda uzmanlaşan partner şirketler üretilen araca markasını vuracak olan şirkete de büyük prestij ve değer katmaktadır.

Traktör Motorlarında Bir Yıldız

Perkins tüm kullanıldığı tüm modellerde göğüs gere gere söylenen bir motor üreticisidir. Ürettiği güçlü motorlar ile tarımdan sanayiye kadar hemen her sektörde Perkins damgasını görmek mümkün. Dünya'nın en önemli motor üreticilerinden biri olan Perkins ülkemizdeki distribütörü aracılığıyla hizmetini sürdürmektedir. Dünya'nın en önemli traktör üreticilerinden Massey Ferguson ve iş makinesi sektöründe bir numara olan Caterpillar firmaları Perkins motordan vaz geçemeyen firmalardan sadece iki tanesidir.

Made in İbaresine Takılmayınız

Perkins bir İngiliz firmasıdır. Ülkemizde özellikle çiftçiler arasında yaygın olarak kalitesi vurgulanan Avrupai motor tanımına uyar. Aslında bu gibi bir anlayışın oluşmasını sağlayan firmalardandır diyebiliriz. Ancak bazı kimselerin yeni bir takım motorların üzerinde bulunan üretim yeri Hindistan gibi yazılar nedeniyle fikir değiştirdikleri gözlemlenmiştir. Bu mantıklı bir hareket değildir. Çünkü günümüzde Dünya devi firmalar zaman zaman farklı yerlerde üretimler yapabilmektedir. Esas dikkat edilmesi gereken konu alacağınız tarım aletleri orjinal ürün kullanılıp kullanılmadığıdır. Perkins üretimi nerede yaparsa yapsın kaliteli motorlar üretecek anlayışta bir firmadır.