Pinscher

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Pinscher

Pinscher köpekler özgürlüklerine düşkün kendi kafasına göre hareket etmeyi seven hayvanlardır.

Eğer bir Pinscher sahibi olacaksanız onun havlamalarına şimdiden alışmanızı tavsiye ederiz keza bu cins köpekler sürekli havlayan köpeklerdir. Bu şımarık köpeğimiz sahibi söz konusu olunca ise bir aslan kesilir.

Sahibine derin bir bağ ile bağlanır ve diğer insanlarla paylaşmaya tahammül edemez. Çocuklar ile olan arası iyidir şayet onu rahatsız etmezlerse.

Zeki bir köpek olan Pinscher öğrenme konusunda oldukça başarılıdır. Pinscher cinsi köpeklere yeterli vaktinizi ayırırsanız ona istediğiniz her şeyi öğretebilirsiniz.

Pinscher Köpeklerin Bakımı

Pinscher Köpeklerin bakımı küçük boyutları ve kısa tüyleri sebebiyle oldukça kolaydır. Tüylerini düzenli olarak fırçalayarak bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Almanya kökenli olan Pinscher Köpekleri bekçi köpeği olarak kullananlar da bulunmaktadır. Minyatür diyebileceğimiz boyutlara sahip olmasına rağmen sahiplenme içgüdüsü sayesinde dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı caydırıcı bir özelliğe sahiptir.

Satılık Sevimli Pinscher Köpekler

Birbirinden farklı ve güzel minyatür Pinscher köpek çeşitlerine internet mağazamızda bulabilirsiniz.

Fiyat açısından en uygun ve bütçenizi yormayacak köpek mamalarımız ile Pinscher köpeğinizi sağlıklı bir şekilde yetiştirebilir ve uzun yıllar onun sizin sadık bir dostunuz olarak yanınızdan ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.

Satılık Sevimli Pinscher Köpekler pet shop sitemizde uygun fiyatları ile onları çok sevecek sahiplerinin kendilerini ulaşmasını bekliyorlar.