Plus 90

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SIFIR AYARINDA LS 90 PLUS
SIFIR AYARINDA LS 90 PLUS
Nevşehir-Hacıbektaş
50.000,00
Tamer Aslan
İlan Tarihi : 24.04.2015

Plus 90

Traktör için farklı model seçenekleri bulunsa da her makine çiftçilerin işine yarar diye bir kural yok tabi. Bazı traktör markaları ve modelleri çiftçiler için daha faydalı ve ekonomiktir. Çiftçi aldığı traktör modelinden hem performans hem de daha az maliyet çıkarmasını beklemektedir. Birçok marka da bu durum mevcut değildir. Hem güçlü hem de ekonomik traktör arayanlar için bir markadan bahsetmek faydalı olacaktır. LS traktör bu alanda kendini geliştiren güç ile az maliyeti birleştiren bir marka olma özelliğine sahip. LS Plus 90 modelini inceleyeceğiz bu yazımızda.

 LS markasına ait ls plus 90 modeli teknolojiyi, üstün gücü, düşük yakıt tüketimini bir arada barındırma özelliğine sahip. Motor gücü ile çiftçilerin istediği arazi de kullanabileceği ls plus 90 modelinde IVECO Euro 3 motor kullanılmıştır. Toplam 88 beygir (65,6 kw) güç üreten bu model de yakıt tipi dizeldir. Su ve yağ soğutmalı motoru uzun süreli ve zor şartlarda kullanım durumlarında zorlanmadan işleri halletme imkânı sunuyor. 2.300 devir üreten motor çiftçiler için büyük kolaylık. Toplam 4 silindire sahip olan ls plus 90 modelinin motor çapı 99*104'dür. Strok hacmi 3.200 olan motorun yakıtının deposu toplam 100 litre yakıt alabilmektedir.

Şanzıman geri vites ve hızlı bir aralığa sahip olan 20*20 seçeneğini sunuyor çiftçilere, Düğme kontrolü bulunan diferansiyelin yanında çift çeker özelliği de ls plus 90 traktör modelinde bir anda fren tutulması halinde çift çeker sistemi devreye girmektedir. Sürücü kabini son derece rahat olabilecek şekilde üretilmiş olan bu modelin kabinin de klima çiftçilerin zor hava şartlarında daha rahat çalışmasına olanak sağlıyor. Her anlamda en güzel özelliklere göre üretilmiş bir model olan ls plus 90 modeli satın alınmak için ideal traktör modelleri arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Bütün bu özelliklerinin yanında uygun fiyatı ile de müşterilerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Güçlü bir motora, rahat geçişler sağlayan vites şanzımanına ve yüksek yük çekiş gücüne sahip olan ls plus 90 modelini görmekte fayda var mutlaka. Traktör alma düşüncesi olanlar mutlaka bu modeli görmelidir.