Pomeranian

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Pomeranian

Küçük boyutları ve tüylü gövdeleri ile Pomeranian Köpekler dik kulakları ve sivri burunları ile çok sevimli hayvanlardır. Pomeranian cinsi köpekler genelde tilkiye benzeyen bir yüz ifadesine sahiptirler.

Gözleri pırıl pırıl adeta bir badem gibi çok göz alıcı ve güzellerdir. Pomeranian cinsi köpeklerin renkleri siyah, mavi, kızıl, beyaz, turuncu ve krem şeklinde olabilmektedir. Pomeranian köpekler neşeli köpeklerdir.

Hem kendilerini hem de sahiplerini eğlendirmeyi severler. Sadık hayvanlardır. Tabi ki inatçı ve cesur yanlarını da unutmamak gerek.

Pomeranianlar Evde Beslenebilir mi?

Pomeranian cinsi bir köpek almak istiyorsanız şanslısınız çünkü bu ırk köpekler apartman dairelerinde de kolaylıkla beslenebilmektedirler. Eğer Pomeranian köpeğinizi evde beslemeyi düşünüyorsanız evinizde hareketli günlere hazır olmalısınız.

Sürekli hareket eder ve sizi de kendisine uydurmayı iyi bilen hayvanlardır. Yoğun kürklü gövdesi nedeniyle yazın sıcaklar bastırdığında köpeğinize serin ortamlar hazırlamak onu rahatlatacaktır.

Pomeranian bir köpek almayı düşünüyorsanız eğitim aşamasında size tavsiyemiz patronun kim olduğunu ona hissettirmektir. Aksi takdirde çabucak şımarırlar ve sizin sözünüzü dinlemezler.

Satılık Pomeranian Köpekler

Pomeranian Köpek almak istiyorsanız internette site site dolaşarak satılık Pomeranian Köpekler ilanları arasında kaybolmanıza gerek yok.

Web ortamındaki en geniş pet yelpazesine sahip olan sitemiz sizlere en hızlı şekilde aradığınız Pomeranian köpeği bulmanıza yardımcı olacak profesyonel bir Pet Shop sitesidir.