Pug

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Pug

Ülkemizde Pug besleyen köpek severlerin sayısına baktığımızda Pug cinsi köpek besleyenlerin hiç de azımsanmayacak kadar fazla olduğunu görüyoruz.

Bunun en büyük sebeplerinden birisi Pug köpeklerin küçük boyutlu olmalarından ileri gelmektedir. Pug köpekler görüntü itibari ile buldog cinsi köpekleri andırır.

Yüz hatları Bulldog cinsi köpeklerle yapı olarak benzerlikler gösterir. Pug cinsi köpeklerin yüzleri ve kulakları siyah renktedir. Köpeklerin yanaklarında mevcut bulunan benler onların çok daha sevimli görünmesine sebep olmaktadır.

Sırtları yere paralel olacak şekilde dümdüzdür. Neşeli ve cana yakın bir görüntüsü olduğunu söyleyebiliriz.

Pug Köpeklerin Özellikleri

Sahibine oldukça sadık olan köpek ırklarından biridir. Eğer Pug cinsi bir köpeğe sahipseniz onunla sürekli ilgilenmeniz ve oyun oynamanız gerekebilir. Çünkü bu cins köpekler oyun oynamayı çok seven hayvanlardır.

Şayet köpeğiniz bir yanlış yaptıysa onu ser bir şekilde cezalandırmamanızı öneririz. Pug Köpekler oldukça alıngan hayvanlar olduklarından kolayca küsebilmekte olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Oldukça kıskanç olan Pug’lar sizi diğerlerinden kıskanırlar ve bunu hareketleri ile açık bir şekilde gösterirler.

Türkiye’nin En Zengin Pet Shop Platformu

İnternet üzerinden satış yapan Pet Shop siteleri içinde en fazla seçeneği içerisinde barındıran sitemiz Pug Köpekler konusunda da aradığınız sevimli yavruyu bulabilmeniz için başvuracağınız en güvenilir Pet Shop mağazasıdır.

İletişim numaralarımızı kullanarak bizimle her an bağlantıya geçebilirsiniz.