Römork

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Sahibinden Temiz Römork
Sahibinden Temiz Römork
Elazığ-Sivrice
10.000,00
PALAZOĞLU 6 TON RÖMORK
32.500,00
Berke Konak
İlan Tarihi : 02.10.2021
satlik romork 900çinik bugday alir
24.000,00
erkan ciftci
İlan Tarihi : 07.09.2021
satlık römork 900çinik buğday alır
23.500,00
erkan ciftci
İlan Tarihi : 07.09.2021
Süper 5 tonluk römork
Süper 5 tonluk römork
Gaziantep-İslahiye
24.000,00
Murat EKİZ
İlan Tarihi : 28.07.2021

Römork

Tarım işi ile uğraşan kişilerin kullandıkları tarım aletleri yapılan işlerin öncelikle daha hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanında daha çabuk yapılan tarım işlerinden istenilen ve beklenilen maksimum verimi bu aletleri kullanarak de alabilmek mümkündür. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntıların başında alınan ve tercih edilen tarım aletleri ürünlerinin kaliteli ve son teknolojik olmasıdır.

Tarım Makinaları

Kaliteli ve özellikle son teknoloji ürünü tarım makinaları kişilerin tarla, bahçe ve benzeri yerlerde bu makinaların üst düzeyde verimde kullanabilmesine olanak sağlamaktadır. Son teknoloji ürünü olmayan tarım makinaları kişilerin işlerini yapabilmelerine imkan sağlasa da kişilerin daha fazla zahmet çekmesine de bazı durumlarda engele olamamaktadır. Bu ve benzeri nedenlerden dolayıdır ki alınan ya da tercih edilen tarım makinalarından istenilen maksimum verimi daha az zahmet çekerek almak isteyen tarım işçileri ya da tarım işi ile uğraşan kişiler bu ürünlerin son teknolojik olanlarını alması yerinde olacaktır.

Römork

Tarım işi ile uğraşan insanların sık kullandıkları tarım makinalarından biri de römork olmaktadır. Römorklar herhangi bir vasıta ile çekilen araçtır. Bu araçlar kullanıldıklarında tek seferde çok fazla sayıda eşya ya da bazı yerlerde kişiyi kolaylıkla taşınabilmektedir. Kullanım alanına göre farklı ebatlarda olabilen römorklar uzun yıllardan beri tarım iş ile uğraşan kişilerin maksimum verim alarak kullandıkları vasıtalardan biri olmaktadır. Römork olarak yükün tamamını taşıyan ya da yükün bir kısmını taşıyan çeşitleri bulunmaktadır.