Römork & Tanker parçaları

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
İKİLER ZİRAAT RÖMORK MAKASI
195,00
KASIM DİNÇ
İlan Tarihi : 26.01.2017
Satılık Römork kümes
Satılık Römork kümes
Tekirdağ-Muratlı
5.000,00
Erkin Sönmez
İlan Tarihi : 14.09.2015

Römork & Tanker parçaları

Römork, tarımsal faaliyetleri hem üreten hem de satan bireyler açısından fazlası ile yarar sağlayan bir alet olarak bilinir. Birçok artısının olması sebebi ile de neredeyse tüm üreticiler ve tüketiciler tarafından kullanılmaktadır. Tarım aletleri içerisinde yer alan ve çokça tercih edilen diğer bir alet ise; tankerdir. Tanker de; genel olarak su işleri için işe yarar. Su taşımak yahut da yoğun miktarlarda suyun gerekli olduğun işlerde suların akıtılmasını sağlamak, onun işidir.

Römork Ve Tanker Parçaları Hakkında Bilgiler 

Römork ve tanker parçalarının farklı ve ayrı hallerde satılıyor olması; aletlerin çok daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. Bazı parçaların işlemlere çok daha hassas olması ve ani bozulmaları ortaya çıkarması halinde işlerin uzun süreli olarak yarım kalmaması adına, bozula parçaların ek, yedek parçalar ile anında değiştirilmesi gündeme gelir. Makine / yedek parçaları başlığı altında yer alan römork & tanker parçaları şu şekildedir;

  • Montajlı poryalar,
  • Çeki demirleri,
  • Büyük şanzımanlı römork krikozu,
  • El vinci bezlisi,
  • Hafif tekne römorku,
  •  Kablolu, dişli set, olarak sayılabilir.

Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yedek parçaların sayısı, römork ve tanker marka ve sürümüne göre farklıklar göstermektedir. Bu bağlamda mutlaka aracınızın ve işlemcinizin kaldırabileceği ve ona en uygun olarak tasarlanmış parçayı tercih etmeniz gerekir.