Rottweiler

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Rottweiler

Rottweiler cinsi köpekler güçlü kas yapısı ve kendinden emin duruşu ile hem asil hem de sahibini ölümü pahasına koruyan bir köpek cinsidir. Geniş bir kafa ve yuvarlak bir alın yapısına sahiptir.

Çeneleri çok gelişmiş olan Rottweiler Köpekler bir ısırışta ısırdıkları yerde birkaç ton baskı uygulayabilmektedirler. Koyu kahverengi gözleri vardır.

Onların ne kadar sadık olduğunu anlamanız için sadece gözlerinin içine bakmanız yeterlidir. Çok sık olan tüyleri kısadır. Geniş ve de siyah renkte bir burnu vardır.

Rottweiler Saldırgan Bir Köpek midir?

Rottweiler cinsi köpeklerde aile kavramı çok önemlidir. Kendisini sahiplenen aileye son derece bağlı olan Rottweiler onu korumak için elinden geleni yapar.

Rottweiler saldırgan bir köpek midir? Sorusuna gelirsek bunun tamamen eğitim ile ilgili bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Şayet köpeğinize iyi bir eğitim verirseniz durduk yerde saldırma gibi bir özelliği yoktur.

Aksi takdirde eğitimsiz bir Rottweiler maalesef saldırgan eğilimler gösterebilmektedir. İlk defa köpek beslemeyi düşünenler için ise Rottweiler cinsi köpekler uygun köpekler değildir.

Bir Rottweiler sahibinin her şeyden önce deneyimli bir köpek bakıcısı olması gerekmektedir.

Satılık Rottweiler Köpekler

Tüm dünyada bilinen en akıllı köpeklerden biri olma özelliğine sahip Rottweiler cinsi köpek almak için internet üzerindeki Pet Shop mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Rottweiler ve onu yetiştirmek için her türlü ürüne internet mağazamızdan ulaşabilirsiniz.