Salyangoz

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Salyangoz

Deniz Canlıları Çeşitleri Satış

Bir kabuklu deniz canlısı olan ve yumuşakçalardan sayılan salyangoz çeşitleri kabuklarını sırtında taşıyan ve sürünerek yürüyen bir canlıdır.  Kafasının üzerinde anten şeklinde iki uzun saydam çubuk vardır. Bunlar sayesinde sesleri duyarlar. Günlük hayatta sokakta duvar üstünde ve daha çok değişik yerlerde karşımıza çıkan bu canlılar, çok soğuk havalara karşı dayanıksızdır. Bunun sebebi vücutlarında yoğun su bulundurmalarıdır. Yürüdükleri yerde sümüksü bir sıvı bırakmalarının sebebi iz bırakma içgüdüleridir. Bu sümüksü sıvı sayesinde vücutları için gereken nemi de sağlamış olurlar. Kışın yaygın şekilde toprak altı ve ağaç kovuklarında bulunurlar. Yağmur yağdığı zaman ortaya çıkarlar.

Salyangoz Nerelerde Kullanılır?

Salyangozlar restoranlarda özel olarak servis edilmelerinin yanında kozmetik alanında kullanılan canlılardır. Bununla beraber salyangoz türleri ve sınıflandırmasında kara salyangozla kozmetikte yer alanlardır. Salgıladıkları sıvı doğal nem kaynağı olduğundan krem üretiminde etkili sonuçlar vermektedir. Yemek olarak salyangozlarsa kabuk içerisinde farklı malzemeler doldurularak sunulur.

Salyangoz Satış Firması

Deniz canlıları satışı yapan firmada ister gıda üzerine deniz canlıları olsun ister akvaryum balıkları olsun hepsinin kontrolleri ve bakımı gerekli kurallara uyan şekilde yapılmaktadır. Firmadan size hitap eden, ihtiyacınız olan farklı balık çeşitleri içerisinden güvenle tercih yapabilir ve satın alabilirsiniz. Kurumsal firmadan ıstakoz, mercan ve salyangoz satışı hizmeti alabilir, dilediğiniz lezzeti yaratabilirsiniz. İletişim için firma internet sitesini kullanabilirsiniz.