Same

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
İtalyan kızı Same frutteo 100 classic
85.000,00
LAMBORGHİNİ 990F PLUS
47.500,00
Nejdet Yumru
İlan Tarihi : 22.04.2017
SATILIK 2011 MODEL SAME...
56.500,00
Hikmet Can
İlan Tarihi : 26.02.2015

Same

Same Traktör

Same marka traktörler piyasada önemli bir yere sahiptir. Traktör sektöründe çok tercih edilen Same markası kaliteden ödün vermeden tarım aletleri üretmektedir. Tarım aletleri arasında önemli bir yere sahip olan traktörler tarla, bağ ve bahçe ile parklarda sık sık kullanılmaktadır. Özellikle pulluk, mibzer, orak gibi tarım aletlerini taşımaya yarayan traktörler itim gücüne sahip olan motorlu kara taşıtları olarak faaliyet göstermektedir. Çalışma tekniği otomobillerden farklı olmayan traktörler tekerlekli, paletli ve karma cins olarak üretilmektedir.

Same Traktörlerin Genel Özellikleri

Same markası traktör üretirken devrilme veya kayma problemi yaşamaması içi ön tekerler küçük, arka tekerler ise büyük kullanılmaktadır. Arazi koşullarında traktörlerin zarar görmemesi için özel bir şekilde dizaynı sağlanmaktadır. Same traktörler yüksek bir motor gücüne sahip olduğundan dolayı kuvvetli bir çekiş imkanı sunulmaktadır. Düşük yakıt tüketimi ve az gürültülü olarak üretilen Same marka traktörler büyük yakıt deposu sayesinde uzun süreli olarak çalışma fırsatına imkan sağlamaktadır. Farklı modelleri ile üretim yapan Same marka traktörler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Same Marka Traktör Fiyatları

Kaliteli parçalar ve motor kullanan Same marka traktörler uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Traktör almak isteyenler için satış öncesi ve satış sonra destek hizmeti sunan Same marka traktörler uzun ömürlü olduğundan dolayı uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.