Same 360 C

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same 360 C

Same 360 C seri üretim ile Türkiye'de üretilen same 360 c marka ve model traktör kabinli ve kabinsiz olarak üretilen tiplere sahip traktör markasıdır. İyi bir tarım ve iş makinesi olarak üretilmektedir. Tasarımı mahiyetine uygun olarak yapılmış bir traktör markasıdır. Same 360 c traktör sayesinde tarım alanında ve iş dünyasının belirli bölümlerinde yapılması gereken işler kolaylıkla yapılabilir duruma gelmiştir.

İnsanların birçok ihtiyacını karşılayacak özelikte olan same 360 c traktörleri Türkiye'de de sürümde olan ve insanların kolaylıkla satın alabildiği traktör markasıdır. Same 360 c modelleri birbirine benzeyen özelliktedir. 240 serisi olarak Türkiye'de üretilen modelleri Türkiye şartları düşünülerek üretilmiş ve buna göre ekipman ve tasarımı düşünülmüş modellerdir. Bu nedenle Türkiye'nin her yerinde kolaylıkla kullanılabilecek bir kapasite ve performansa sahiptir.

Traktör piyasasında Türkiye şartlarında kış koşullarında olsun ya da diğer mevsimlerin dönemsel olarak meydana gelen zorlu şartlarında olsun herhangi bir sorun yaşamadan kullanılabilen same 360 c traktörleri motor hacmi ve motor gücü bakımından da traktör piyasasındaki değerini arttıracak özelliklere sahiptir.

Same 360 c marka ve modelde olan traktörler gelişmiş teknolojik özelliklere adapte olabilecek bir dizayn ve tasarıma sahiptir. Traktörler arasında özellikle ön tekerleri büyük ve tasarım olarak bazen kapalı bir binek aracı andırabilen same 360 c traktör bu özelliği ile insanların beğenisini kazanmaktadır. İş makinesi olarak kullanılmadığı zamanlarda taşıma aracı olarak insan dahil birçok yükün nakliyesinde kullanılabilecek mahiyetteki özellikleri sayesinde özellik tercih edilmektedir.

Halen Türkiye'de traktör sektöründe üretimi ve dağıtımı devam eden marka ve model traktörlerden olan same 360 c traktörün yedek parça temini konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Türkiye'nin her yerinde sanayi sitelerinde servisleşmiş olan ve yedek parça bayileri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacını karşılayabilen bir marka olması nedeniyle same 360 c traktörleri müşterilerine güven veren ve alımı konusunda herhangi bir tereddüt yaşatmayan bir markadır.

İnsanlar görünümü dolayısıyla etkilenip güven duydukları bu tuhaf görünümlü traktörü satın almak konusunda verdikleri karardan kullanımları boyunca herhangi bir pişmanlık duymamakta ve verdikleri karardan dolayı memnuniyet duymaktadırlar.