Same Acqua Speed 95

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Acqua Speed 95

Same acqua speed 95 model traktör, same markasının son teknolojiye en uygun ve tasarım olarak da en iyi görünümde olan modeldeki traktörüdür. Same markasının kabinli olarak üretilen modeli same acqua speed 95 modelidir. Üstün ve yüksek bir potansiyel ve kapasitede üretildiği için özellikle iş makinesi olarak kullanılmaktadır. Diğer modellerine oranla iş makinelerinin kullandığı ekipmanlara daha fazla uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan same modeli same acqua speed 95 modelidir.

Same markasının hemen hemen bütün modellerinde bulunan bir özellik olarak same acqua speed 95 model traktörlerde de bulunan özellik ön tekerlerin ve arka tekerlerin hacminin oldukça geniş ve büyük olmasıdır. Bu yönüyle de bir traktörden daha çok bir dozeri anımsatmaktadır. Tarımsal faaliyetlerde sıkça kullanılan bir traktör olmasına rağmen inşaat sektörünün de önemli makinelerindendir.

acqua speed 95 seri traktör markaları olarak Türkiye'de üretilen same markasının son sürümlerinden olan modeli same acqua speed 95 modelidir. Yüksek bir teknolojik donanım ve özelliğe sahiptir. Kabin içinde ve kabin dışında bulunan özelliklerinin tamamı şoförünün kullanımın kolaylaştıran bir yapıdadır. Yön hakimiyetinin kolayca yapılabileceği bir dizaynda üretilmiş olması kullanıcılarının traktör hâkimiyetini kolaylaştırmakta ve her türlü çalışma sahasında dikkatlice kullanımının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Etkili ve güzel tasarımı nedeniyle rekabet ettiği birçok markadan daha ön planda ve dikkat çekici durumdadır. Same traktör markasının Same acqua speed 95 modeli özellikleri nedeni ile insanların büyük bir dikkat ve titizlikle üstünde durduğu ve satın almak için gayret gösterdiği bir traktör markasıdır. Same traktör markası Türkiye piyasasında halen dolaşımda olan ve üretimi devam eden bir traktör markasıdır. same acqua speed 95 modeli ile özellikle dolaşımı devam eden same markasının geniş bir kitle tarafından satın alındığı ve tercih edildiği görülmektedir.

Same markasının diğer modellerinde olduğu gibi acqua speed 95 modelinde de yedek parça temini oldukça kolaydır. Türkiye'nin birçok yerinde same markasının yedek parçasını satan firmalar bulunmaktadır. Yine same markasının sanayi sitelerinde bulunan tamirci sayısının oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Same traktör kullandığınız için parça ve servis sorunu asla yaşamazsınız.