Same Diamond

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Diamond

Same diamond Traktör yüksek dereceli çekişi sayesinde en zor işlerde ve ağır yollarda maksimum derecede performans sağlayarak en iyi traktör arasındadır. Performansı ve üretkenliği için özel olarak tasarlanmıştır. Tarımsal alanda ki en iyi tarımcılar ve tarım müteahhitler için vazgeçilmez bir traktördür. Kolay kontroller ile konfor sağlayan same diamond düşük profilli, şık tasarımlı ve işlevsel özelliklere sahiptir. Same diamond teknik özellikleri arasında Deutz ortak ray 2013 euro 3 motor tipidir. 6/7146 no./cc silindirlerin kapasitesidir. Turbo Intercooler enjeksiyon birimidir. 198/269 kW / HP anma hızındaki güç göstergesidir.

2350 d / d nominal hız birimidir. 202/275 kW / HP maksimum güç seviyesidir. Same diamond traktör Sıvı yağ ile kliması çalışmaktadır. Traktör hava filtresini toz enjektörü ve toz kartuşu ile birlikte kurutulur. Kabin dikeyin de susturulmuş egzoza sahiptir. 1300/1650 rpm maksimum güçteki motor devri gösterir. 1052 Nm maksimum tork seviyesidir. % 36 moment yükselmesidir. Traktör yakıt deposu 585 litredir. Yağ içindeki hidrostatik ile çalıştırılmış iletime sahiptir. Traktör mekik özelliği ise direksiyon simidi altındaki direksiyon kumanda kolunu yağ içinde multidisc ile kavrayabilme özelliğine sahiptir. Traktör şanzıman özellikleri ise 4 vites için altı kademeli hız vardır. İleri hızlar 40 ters hızlar 40 derecededir. 1840 dev / dak) 40 km / s * ile sınırlanan 50 km / s traktörün azami hızını oluşturur.

Same diamond fren özelliği yağ ile entegre yapılmış arka tekerleklere 4wd angajman yapılmaktadır. Treyler fren sistemini pnömatik fren sistemi ve hidrolik fren walfi oluşturur. Traktör direksiyonu ise pompalı hidrostatik ve bağımsız özelliğidir. Direksiyon açısı ise 52 derecedir. Radar ile elektronik olarak kontrol arka lift hidrolik özelliğidir. 10500 kg traktörün arka kaldırma sistemidir. 8 yol hidrolik dağıtıcıları vardır. Çift etkili silindirler ön kaldırma işlemini oluşturur. 5000 kg ön kaldırma kapasitesini oluşturmaktadır.

520 ECON-1000 dev / dak) pto hız devridir. Dijital ekranlı analog traktör üstünde ki göstergeyi oluşturur. Klima özellikleri arasında içeceklerin soğutulması, havalandırma, ısıtma, soğutma, zorunlu devridaim işlemleri yapılmaktadır.710/70 R 42 arka lastikleri oluşturmaktadır.