Same Explorer

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Explorer

 Traktörler tarımla uğraşan insanlar için çok kolaylık sağlayan paletli ve ya tekerlekli kendi kendine hareket edebilen tarım araçlarındandır. Traktör adına üretilmiş oldukça büyük markalar ve kullanım özellikleri birbirinden farklı traktörler üretilmiştir. En önemli buluşlardan bir tanesi de tarım için kolaylık sağlayacak traktörlerdir. Traktör çeşitleri de vardır. Bunlardan tek akslı çift akslı ve paletli traktörler hareket sistemine göre üretilmiş traktörlerde mevcuttur. Kullanım amaçlarına göre değişen traktörler arasında standart traktörler çapa traktörleri bahçe traktörü özel traktörler de bulunmaktadır.

Traktörler de motor gücüne göre gruba ayrılabilir. Bunlar bahçe traktörleri büyük traktör orta traktör ve küçük traktörler kullanım alanlarına göre değişmektedir. Traktör alırken traktörün markası işlevselliği motoru ve tarımda kullanılacak amaç arazinin büyüklüğü toprağın elverişliliği de göz önünde bulundurmak gerekir. Her araç gibi traktörü kullanırken de kullanım kurallarına uyarak dikkatli olmak gerekir aksi takdirde hem bizim için hem de karşı tarafta ki insanlar için tehlikeli olabilir. Same explorer traktör dünyasında oldukça güvenilir kullanımı el verişli tercih edilen bir traktör markasıdır. Same explorer serisinde özellikleri bakımından farklılık gösteren birçok traktör çeşitler bulunmaktadır. Tercih sebepler oldukça çoktur. Kullanıcıları tarafından memnun bırakacak özelliklere sahiptir. Same explorer serisinde ki en tercih edilen traktörler arasında yer almaktadır.

Same explorer  modeli bulunmaktadır. Bunlar EXPLORER 85 T - 2WD emniyet çerçeveli lastik tekerlekli ve tek çeker özelliklerine sahiptir. EXPLORER 85 T - 4WD lastik tekerlekli emniyet çerçeveli ve çift çekerdir. Silindir hacim sayısı 4dür.Gürültü sayısı 86 db.’dir . Su + yağ soğutma tipi soğutma radyatörlüdür. Yakıt tankı 71 litredir. Tek diskli, kuru tip, organik materyalli / hidrostatik komutalı kavrama tipine sahiptir. Basınçlı transmisyon yağlama + yağ soğutucu radyatör dişli yağlaması vardır. Bağımsız hidrolik pompalı, hidrostatik dümenlemeye sahiptir.50 ile 70 derece arasında dönüş açısı vardır.

1 adedi kolayca tek etkiliye dönebilen 2 çift etkili çıkış, çabuk bağlantı jaklı olarak damber çıkışı 4 adettir. Lastik özellikleri ise 7.50 - 1814.9 R24 ön, 14.9 R38 16.9 R34 arka lastikleri bulunur. Motor yağı filtreler dahil 12 litredir.52 litre dişli kutu ve hidrolik yağı vardır. Same explorer  Sürücü koltuğunda bulunan emniyet kemeri orjinal olup garanti süresi 2 yıldır.