Same Explorer 3

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Explorer 3

Same tarım aletlerinin, bir traktör modeli olan same explorer 3 traktör modeli; sıradan traktörlere konfor ve harika operatör kullanımı getiren muazzam bir traktör modelidir. Panoramik kabine sahip olan traktör modelinin, motor bölmesi tamamen kapalı ve oldukça küçüktür. Bu özellik ile çeşitli alanlarda same explorer 3 traktör modelini operatörünün kullanımı ve görüşler açısını arttırması için tasarlanmıştır.

Teknik açıdan 3480 kilogramağırlığa sahip olan same explorer 3 traktör modeli, 4300 kilograma kadar kaldırma kapasitesine sahip oldukça güçlü bir araçtır. Bunun yanı sıra 102 kW'lık bir motor gücüne sahip olan same explorer 3 traktör modeli, dakikada 2300 devir yapabilmektedir. 160 litrelik benzin deposuna sahip olan traktör dört çeker dingil mekanizması ve dört büyük ebatta lastiği ile oldukça kullanışlı bir traktör modelidir.

Sema Explorer 3 Traktörün Kullanım Şekli

Explorer 3 traktör modeli, özellikle arsalarda kullanılmak amacı ile üretilen bir traktör modelidir. Kapalı motor bölmesi aracın her türlü ortam ve şartta çalışabilmesini mümkün kılarken aynı zamanda tek kompakt kapak yapısı ile de oldukça kolay parça değişimi ve tamir işlemine müsaittir. Dört çeker dingil yapısı, kalın ve girintili lastik yapısı ile karlı, ıslak, çamurlu alanlarda bile traktörün verimli bir biçimde çalışmasını mümkün hale getirmiştir. Geniş panoramik kabini ve küçük yapılı motor sistemi ile same explorer 3 traktör modeli her türlü alanda ve arazide oldukça yüksek manevra kabiliyeti ile kullanılabilir.

Sema Explorer 3 Traktörü Ayıran Özellikler

Pek çok traktör modelinden kendisini ayıran explorer 3 traktör modelinin en önemli özellikleri arasında; traktör kabinin geniş bir yapıda sahip olması fakat motorun bu oranda oldukça küçük bir yapıda olmasıdır. Bu özellik sayesinde pek çok traktör modelinin aksine explorer 3 traktör modeli oldukça yüksek manevra kabiliyetine sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra traktör üzerinde oluşabilecek sorun ve problemlerde kolay müdahale imkânı sağlayan tek kapaklı fakat korunaklı bir motor kapağına sahip olan explorer 3 traktör modeli bu anlamda pek çok traktör modelinin ilerisinde bir kapasiteye sahiptir. Explorer 3 traktör modeli bu anlamda