Same Explorer T

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Explorer T

Toprağı sanat haline getiren çiftçiler için en önemli şey elbette ki iyi bir arazidir. Fakat iyi bir araziyi işlemek de maharet ister. Her ne kadar insanoğlu kendi kendine toprağı işleyebilse de bu daha büyük bir kayba yani zaman israfına yol açar. Bu nedenle gelişen teknoloji ile çiftçinin mahareti birleştiğinde verimli araziler daha kullanışlı ve önemli hale gelmektedir. Bu durumda çiftçinin eli ayağı konumundaki traktörler devreye girer.                      

Traktör çiftçi için vazgeçilmez olunca kalite de beraberinde aranan en önemli özellik konumuna gelmekte. İşte bu nedenle tüm dünyada kalite olarak önemli bir konumda olan Same marka traktörlerden biraz bahsetmekte yarar var. İşte bu yazımızda Same Explorer T model traktör hakkında bilgi vereceğiz. 

Same Explorer T Traktör Hakkında Genel Bilgi

Konfor ve Kaliteyi bir arada barındıran Explorer T kullanıcılarına iş yaparken konforlu bir sürüş vadediyor. Böylelikle çiftçiliğin zorlu çalışma ortamında rahatlık sağlıyor. Ayrıca dayanıklı iç malzeme ile de uzun ömürlü bir kullanımı da artı bir kazanç sağlıyor.

Explorer T Traktör Motor Özellikleri

Traktör denilince ilk akla gelen özellik şüphesiz motor kalitesidir. Fakat bu motor alışıla gelmiş motor gücünün yanında yüksek basınçlı enjeksiyonlar yardımıyla yakıt tasarrufu da sağlıyor. 88-102 Hp beygir seçeneklerinin yanı sıra, 4000 cc turbosarjlı motor ile üstün performansı da emsali ürünler arasında dikkatleri üzerine topluyor.

 Explorer T Traktör Şanzıman Özellikleri

Şanzıman denilince akla gelen en önemli özelliklerin başında gelen dayanıklılık ve kullanışlı olması Same Explorer T serisinde hakkını vermiş. 20 ileri - 20 geri vites seçeneği ile bir çiftçinin yapması gereken her iş için ideal kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra ergonomik yapısı ve ileri geri yapabilen mekik kolu çiftçiler için kolaylık sağlıyor.

Explorer T Traktör  Hidrolik ve PTO

PTO'su, kaldırıcısı ve hidrolik sistemi, birçok çalışma koşullarında rahatlıkla kullanılabilen yapıya sahip olan Same Explorer T modeli, birçok farklı ekipmanlara uyum sağlayabilmesi ile önemli bir avantaj sağlıyor.

Explorer T Traktör Kabin ve Konfor Özellikleri 

Ergonomik yapısı ve ferah bir kabin ortamı ile bir traktör için ideal bir kullanım alanı sunan Same Explorer T modeli çitçilere rahat bir kullanım alanı sağlıyor.