Same Explorer TB

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Explorer TB

Same explorer tb traktör iki işi bir arada yapanların tercihidir. Tarla ve bahçe traktör olarak kullanılan same exploretb işinde en iyileri arasındadır. Same explorer tb bahçe işlerinde en iyisi olan bu traktör amatör çiftçiler tarafından da tercih edilmektedir. Küçük tarlalar için de ideal bir traktör çeşididir. Same explorer tb öyle çok yönleri vardır ki bahçe kullanılmaktadır.

Same explorer tb  yerden yüksekliği ve uygun boyutu sayesinde sera ve zeytinlikler de avantajlı bir iş sağlamaktadır. Same explorer tb Traktör motoru güçlü, sessiz ve fazlasıyla dayanıklıdır. Same explorer tb teknik özellikleri arasında 4 silindirli olup, Deutz 2012 Tier 3 motora sahiplik etmektedir. Turbo soğutucu sistemi vardır. Motoru dayanıklı ve az bakım ihtiyaç duyar. Fazlasıyla da verimlidir. 4.038cc'lik motor kapasitesi mevcuttur. Turbo şarjı ve yüksek basınçlı enjeksiyonu ile mükemmel derecede performansı yüksektir.

kW/HP 85/62,5 anma hızındaki güç kapasitesidir. 2300 rpm anma hızı göstergesidir. Sıvı-yağ klimasını oluşturmaktadır. Hava filtresi çeşitleri ise toz tutucusu ve emniyet kutusu ile birlikte hava filtresinin oluşmasını sağlamaktadır. Kaput altı susturucusu ve platform altındaki yanal egzozlu sistem ile susturuculu egzozu oluşmaktadır. Maksimum derecede ki motor hızını oluşturmaktadır. 320 Nm maksimum tork seviyesidir. 23% tork artışıdır. 100 litre yakıt deposu ölçüsüdür. Şanzıman özelliği ise hidrostatik kontrollü dişli kutusu yas levhası kavraması ile oluşur. Mekik özellikleri ise senkronize hidrolik, güç tahrikli ve mekaniktir. Frenleme tipi ise frenleme tüm tekerleklerde mevcut olup standart ölçüdedir.

El freni özelliği ise yas disklikler ile birlikte bağımsızdır. Römork freni ise hidrolik olmaktadır. 50 derecelik direksiyon açısına sahiptir. Hidrolik sistemi ise arka kaldırıcılar mekanik olmaktadır. Arka kaldırıcı kapasitesi ise 4300 kg'dır. l/dak. 56 pompa debisidir. Sayısı 4/6 hidrolik güç çıkışıdır. Çok levhalı yas kavrama (arka) pto kavrama özelliğidir. 540-1000-1000ECON Hız senkronizeli PTO (arka) hız sistemidir. Kabin özelliklerin de ise sessiz blok kaideler üzerinde süspansiyonlu olmasıdır. ROPS iki direkli katlanır şekle emniyet kafesi mevcuttur. analog araç üstü gösterge paneline sahiptir. Sürücü koltuğunda ise emniyet kemeri mevcut olup mekanik olarak ayarlanabilme özelliğine sahiptir Same explorer tb her çiftçinin tavsiye ettiği bit traktör modelidir.