Same Galaxy

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Galaxy

Same galaxy traktör, same markasının galaxy modelidir. Same karkasının birbirine yakın özelliklerde üretilen ve üretildiği dönemdeki en üstün performansta ve teknolojide olan modellerindendir. Yine aynı dönemde traktör markaları arasında da ön plana çıkmayı başarabilmiş ve önemli bir müşteri kitlesine ulaşabilmiş bir traktör markası olmayı başarmıştır. Same galaxy model olarak 240 seri olarak Türkiye'de üretilen traktörlerdendir.

Same galaxy markası genel olarak kabinli üretilen bir modeldir. Teker hacimleri oldukça geniş ve büyük boyutlardadır. Ön tekerleklerinin yapısı birçok markada bulunan ön teker hacminden çok büyüktür. Bu yönüyle traktör olarak üretilmiş olsa da bir iş makinesi olduğunu da göstermektedir.

Tekerlerinde olduğu gibi motor hacmi olarak da diğer markada bulunan motor hacimlerinden daha büyük boyutlara sahip bir traktör markasıdır. Same galaxy markasının motor gücü ise iyi bir dozerle hemen hemen yarışacak kadardır. Etkili tasarım ve profesyonel yaklaşım ve teknolojik donanımlara uygunluğu sayesinde her türlü iş sahasında kullanılan iş makinelerinin işlerini kolaylıkla yapacak kapasitede üretilmiştir.

Same galaxy üretim amacı tarımsal faaliyetlerin sürdürülmesi ve organize edilmesi, tarımsal ürünlerin üretim süreçlerinin başarı ile sonuçlandırılmasıdır. Traktör olarak kullanıldığı tüm tarımsal faaliyetlerde yüksek performansla kullanılabilmektedir. Kısa sürelerde büyük alanlarda oldukça başarılı çalışmalar üretebilmektedir. Tarımsal faaliyetlerin tüm ekipmanlarıyla kolaylıkla çalışabilecek özellikleri bulunan traktör markası Same galaxy, halen Türkiye'de alım ve satımının yapıldığı bir traktör markasıdır. Türkiye'de halen üretimde ve dolaşımda olmasının en büyük nedeni Türkiye şartlarına olan uyumudur.

Teknolojik gelişimlere açık ve gerekli montaj ve kullanım olanaklarına sahip olan same galaxy markası hızlı bir taşıyıcı olarak da ilgilenenlerin özellikle tercih ettiği bir marka ve model olmayı sürdürmektedir. Same galaxy markasının üretiminin ve dolaşımının devam etmesi nedeniyle yedek parça temini ve tamirinin yapılması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluğun karşılanması ve gerektiğinde traktör kullanıcılarının hizmetine sunulması için bu hizmetleri verecek bayiler ve iş yerleri faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bazen markanın kendi ismi ile bazen de başka markalarla birlikte verilen servis hizmetleri ile same galaxy markasının servis ihtiyacı da karşılanmış olmaktadır.