Same Laser

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Same Laser

Üreticinin çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarına farklı çözümler sunan farklı performans seçenekleri sunan Same Laser traktör serisi çiftçinin yükselen yıldızı olmaya devam ediyor. İhtiyaç çeşitliliğini en üst performans ile karşılamayı hedefleyen ve tarım dünyasındaki tipik uygulamaların büyük çoğunluğu için en mükemmel özelliklerle donatılmış olan same laser traktör, en güç işlerde dahi üstün performans göstererek maksimum üretkenlik elde edilmesini sağlayacak nitelikte dizayn edilmiştir.

Sahip olduğu yenilikçi tasarımı, ağırlık oranına uygun bir güç, kusursuz ağırlık dağılımı ve eşsiz teknolojik nitelikler sayesinde, çiftçinin tarladaki rakipsiz gücü olma özelliğini elinde tutar. Her koşulda mükemmel verimlilik sunar. Fakat Same laser traktörün tüm özellikleri bunlarla sınırlı değil; sürücünün rahat bir şekilde çalışabileceği üstün konforu bakımından da etkileyici bir tasarım sergilemektedir. Orta ölçekli çiftlik işleri için ideal bir traktör olan same laser, olağanüstü platform ve kabin çeşitliliği sunmaktadır. Mükemmel manevra yeteneği sayesinde üretkenliği maksimum seviyelere çıkarırken maliyetleri minimum seviyelere çeken üstün özellikleri kullanıcısına sunmaktadır.

Same Laser Traktör'ün Teknik Özellikleri

Same laser traktör çevreye önem veren sınıfı,96 ila 156 HP'ye kadar farklı güç çıkışlarına sahip olan ve 4 ila 6 silindirli motorlara sahiptir. Sürme ve taşıma uygulamalarını en mükemmel biçimde gerçekleştirilebilmesi için farklı ihtiyaçlar için çeşitlilik gösteren konfigürasyon seçimleri arasından tercih yapabilme imkânı mevcuttur. Traktör’ün şanzımanı mevcut 15 + 15 hızdan 20 +20 hıza çıkarabilen yetenekteki motorun gücü beklentilerin üzerinde üretkenliğe ulaştırır. Bu özelliklerinin yanı sıra iletim senkronize edilmiş olan bir güç mekaniği ve hidrostatik çalışma özelliğine sahip kuru plaka debriyajı bulunmakta olup saatte 40 km'lik bir hıza erişebilme kapasitesine sahiptir.

Same laser traktör, açık merkezi hidrolik sistemine sahip traktörler kadar etkili güce ve 58 ya da 68I /dak'lık pompaya sahiptir. Sahip olduğu bu özellik sayesinde geniş bir çalışma alanı içinde bulunan donanımlara çalışabilmeleri için gerekli olan sıvı ve tepkimeyi vermeyi garantilemektedir. Traktör’ün sahip olduğu sistemin 4 ve 6 yollu hidrolik dağıtıcıları performansı optimize etme bakımından önemli bir katkı sunmaktadır. Same laser traktör dayanıklı yapısı ile 3.800 ila 7.000 kilograma kadar çıkabilen yükleme kapasiteli bir arka asansör aksamı kullanılmasına imkân vermektedir.