Same Rubin 180

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Rubin 180

Gerek tasarımı, gerek performansı ve gerekse dayanıklılığı ile çiftçinin üretimdeki artan gücü olan same rubin 180 sahip olduğu üstün özellikleri sayesinde her tarla şartında keyifli bir sürüş özelliğine sahiptir. Çiftçilik meşakkatli ve çok emek isteyen bir iştir. Ancak same rubin 180 model traktör, sağladığı kullanım rahatlığı ile tarlada sürüşü keyifli bir hale getirir. Üstün donanım ve özellikleri sayesinde de büyük avantaj ve kolaylıklar sağlar.

Böylece bitmek bilmeyen tarla işleri olağandan çok daha kısa sürede biter. Tarım ciddi bir iştir. İşinizi kolaylaştırıcı çözümler sunacak şekilde dizayn edilip üretilen same rubin 180 tarladaki en büyük yardımcınız olma konusunda oldukça iddialı. Hayatınızı tarlada bir türlü bitmek bilmeyen zorlu uğraşlarla geçirmek yerine kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırma imkânı bulabilirsiniz. Same rubin 180 sahip olduğu üstün performansı ve kullanım kolaylığı sayesinde sizi hedeflerinize çok daha hızlı ulaştıran çözümler sunar. Zorlu bir süreç olan üretimi kolaylaştırmak ve kısa zamanda umduğunuzdan çok daha fazla tarla işi yapma imkânı sunar.

Same Rubin 180 Model Traktör ve Sahip Olduğu Genel Özellikleri:

Tarlada çalışmayı en zorlu koşullarda dahi keyifli hale getiren, her şartta kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlayan same rubin 180 model traktör ile bol ürün hasadı yapmanın ayrıcalıklı mutluluğunu keşfedersiniz. Same rubin 180 traktör, 180 ch gücünde ve üstün performansa sahiptir. Same rubin 180 traktörün sürüşte maksimum ulaştığı hız 40 km/h dir. Traktör'ün platformu, sürücüsüne her koşulda keyifli ve rahat kullanım imkânı sağlayan konforu en mükemmel şekilde sürücüsüne sağlayacak nitelikte tasarlanmıştır. Traktörün kabininde bulunan klima sayesinde kullanıcısına rahat bir ortamda çalışma imkânı verir.

Böylece tarla işleri sizi zorlayıcı bir iş olmaktan çıkarak keyif alacağınız bir sürüş keyfine dönüşür.4 çeker tekerlek özelliği sayesinde çalışamayacağı zorlu tarla şartı kalmaz. Traktör’ün sahip olduğu özellikler sayesinde, tarlanızda üstesinden gelemeyeceğiniz bir iş kalmayacak. Üretimde üstün kaliteyi yakalamanın keyfini yaşarsınız. Same rubin 180 model traktör, bir traktörde olması gereken tüm önemli donanım ve özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Artık çok zorlu olan tarla işleri gözünüzü korkutan çalışma ortamları olmaktan çıkacak.