Same Tiger

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SATILIK 2011 MODEL SAME...
56.500,00
Hikmet Can
İlan Tarihi : 26.02.2015

Same Tiger

Küçük ölçekli çiftçilerin ana traktör olup büyük ölçekte ki çiftçilerin ise makine parkının tamamlayıcısı olarak kullanılan same tiger traktör çeşididir. 50, 62, 72 hp'lik sayesinde kısa dingil mesafesi ile 2 ve ya 4 çekişli özelliğe sahiptir. Üstün bir çevik kabiliyeti sunarak alanında en iyisi olduğunu göstermektedir. Yorulmak nedir bilmeyen bir motor gücüne sahiptir. Same tiger SDF Serisi 1000 Tier motorları ile çalışmaktadır. Uzun süreli çalışma saatlerinden sonra bile ekonomik olmaya devam etmektedir.

Üstün derecede bir dayanıklılık göstergesine sahiptir. Turbo veya turbo intercooler'a sahiplik etmektedir. 3 silindirli motoru vardır. Düşük yakıt sistemine sahiptir. Same tiger bir çevre dostu olup, yüksek basınçta ve yenilikçi enjeksiyon teknolojisi sunmaktadır. Şanzıman özellikleri ise güçlü ve oldukça dayanıklıdır. Same tiger 12 ileri vitesi olup 3 de geri vitese sahiptir. İdeal vites olanaklarını sunar. Geniş hız seçeneklerini de ayrıca sunmaktadır. Same tiger ağır yük eşyaları ile çalışırken bile üstün şekilde bir performans sağlamaktadır. Bunun nedeni ise uygun yük dağılımını sağlayan önden çekişli ve yerden yüksekliğidir. Traktör de ön ve arka diferansiyeli yüksek derecede çekiş sağlamak için tamamen kilitlenebilir özelliğine sahiptir. Hidrolik ve pto su ise 33 dk'lık bir pompaya sahip olup valf sayısı ise 2 adet olup üstün derece de dayanıklılık gösterir.

Ayrıca çok az motor hızı sağladığı zamanlarda bile maksimum derecede verimlilik sağlaması onu ayırıcı olan traktör özelliklerindendir. Koşullar ne kadar zor ve ya kolay olsa da same tiger üstün derecede direksiyon kolaylığı sağlamaktadır. Hafif ve sorunsuz olmasını sağlar. 3 noktalı askı sistemi ile de same tiger özellikleri arasındadır. 3000 kg lık bir hidrolik kaldırıcı sahip olmakta diğer traktör arasındaki farkını ortaya koymaktadır. Same tiger çok çeşitli ekipmanlar ile kullanımında da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Same tiger traktör kendine has olan tarzı ile ortaya çıkıp kullanıcıları tarafından üstün derecede beğenilmektedir. Same tiger diğer traktörler de olmayan bir özelliğe sahiptir ki bu hayati tehlikeleri oldukça azaltmaktadır. Traktör çalıştırmak için kullanım bilgilerini ve hayati bilgileri bir bakışta okuyabilmeyi sağlayan bir tasarıma sahiptir.