Same Titan 145-4

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Same Titan 145-4

Tarlaların ve arazilerin vazgeçilmez aracı olan traktör, modelleri ve eklentileri ile kullanıcıların vazgeçilmez bir aracı olarak hayatımıza yerleşmişlerdir. Kabin seçenekleri, eklentileri, motor gücü, vites seçenekleri derken oldukça farklı modellere sahip same titan 145-4 traktörler, ayrı bir yere sahiptir. İster şehir merkezinde bulunan çiftliğinizde, ister yamaçlarda bulunan arazinizde, isterseniz seri üretim çiftliklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Same Model Traktörlerin Özellikleri

Traktör modelleri arasında ayrı bir yere sahip olan same titan 145-4 marka ve model traktörler, uzun süreli kullanımlardan sonra bile hala ekonomik ve kullanıcı dostu olması bakımından oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. 3 silindirli motorları, Turbo veya turbo intercooler özellikleri ile yakıt tüketimi açısından oldukça tasarruflu olduğu yenilikçi ve yüksek basınçlı enjeksiyon teknoloji ile çevre dostu bir traktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Güçlü ve verimli şanzımanı ile 12 vites ileri, 3 vites geri olmak üzere toplam 15 vites özelliği ile ağır tonajlı işlerde çalışırken performansının hala yüksek olması, maksimum çekiş gücünü ortaya koymaktadır. Same titan 145-4 model traktörler, sürücü konforu, çalıştırma seçenekleri, kullanım kolaylıkları ve herhangi bir aksilik durumunda sizlere sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde hayatınızın vazgeçilmez bir aracı olacaktır.

Same titanTraktöt Motor Gücü      

Hidrolik sistemi ve 2 adet valf sayesinde klasmanındaki traktörlere göre oldukça dayanıklı olan same titan 145-4, çok düşük motor gücünde bile yüksek verim sağlaması ile kolaylıkla kontrol edilebilen direksiyon kullanımı sunmasını, üstün özelliklerinden birisidir. Güçlü askı sistemi sayesinde motorun gücünü eşit bir şekilde yayması ile kapasitesini etkileyici bir şekilde yüksek tutması, bu traktör ile muhtelif ekipmanları rahatlıkla kullanımını sağlamaktadır.

Same titanTraktöt Kabin Yapısı

Same titan 145-4 kendine has bir kabin yapısına sahip tarz ile karşımıza çıkmaktadır. Oldukça ergonomik yan taraflarda bulunan kolları olsun, traktör çalıştırılırken sizlere gerekli tüm ekipmanlara kolay ulaşım, tüm işleyişi rahatlıkla okumanızı sağlayan gösterge paneli, same titan 145-4 model traktörlere ayrı bir işlevsellik katmaktadır. Ayrıca tüm bu özelliklerin yanında, motorun kapağını açma düğmesinin mevcut olması, yaşamakta olduğunuz sorunları kolaylıkla çözmenize yardımcı olacaktır.